- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
2
Może trochę zbyt wcześnie na takie pytanie, ale jak sądzicie - kogo jest w stanie sprowadzić do City Guardiola?
0
@Cochise Jeśli rzeczywiście się tam uda, to za nim pójdzie na pewno Thiago. Być może kupi kogoś z Realu, może Isco.
Ja jednak myślę, że Guardiola nie pójdzie do City.
1
@sidzej Thiago powiedział, że nie rusza się z Bayernu. Jak nie City, to gdzie?
0
@Cochise Ja go widzę w United, gdyby nie Klop to może Liverpool. City to nie jest klub na poziomie Guardioli. No chyba, że sam chce iść do takiego klubu, nakupić gwiazdeczki (tylko kto mu tam pójdzie) i stworzyć coś z niczego.
0
@Cochise Teoretycznie każdego, jeśli patrzeć wyłącznie na aspekt ekonomiczny.. ^^
0
@sidzej Jeśli nie na jego poziomie to niech przyjdzie i pokaże swój talent trenerski, mieć taki klub jak Barca czy Bayern i wygrywać to nie sztuka , sztuką jest przejść na wyższy poziom z klubem który w LM nie potrafi przejść pewnej bariery, to jest wyzwanie , które może podjąć Pep przychodząc do City. Wtedy by pokazał na co go tak naprawdę stać , liga angielska tez do łatwych nie należy więc wyzwanie nr 2.
1
@barceloonka92 Ta, majac Barce wygrywac nie sztuka... Ciekawe, ktory trener odwazylby sie poprowadzic tak wielki klub jak Barca kiedy jest w takim dolku w jakim byla w 2008 roku.
0
@fcbcampeones0809 Chodzi mi o klasę klubu i jego osiągnięcia, Barca to klub wielki i mają prawo mieć gorszy okres jak każdy , ale zawsze się podnoszą , czasami potrzebne są zmiany, które wtedy były i wszystko zaskoczyło, a są klubu które pewnego poziomu przejść nie potrafią i to jest wyzwanie by to zmienić .
0
@Cochise Radović, Fabs i wiele innych też tak mówiło a wiemy jak się skończyło