- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1651 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1651 Culés
10
Czasami się tak zastanawiam czy taki Miki_Messi,czy LOL LOL są tutaj na stronie tylko teraz pod innymi nickami? :))
5
@ViscaBarca123 LOL LOL się wsypał opowiadając o swoim starym koncie i dostał za multikonto.
3
@sewerynVeB Ale chodzi mi o teraz.Ciekawe czy mają tu nowe konta. :)
0
@ViscaBarca123 LOL LOL i Miki Messi to jedna osoba.
0
@ViscaBarca123 LOL LOLa nie ma, bo jakoś nie widać jego autorskich wierszów.
0
@daniel32778 A skąd to wiesz? Jakoś mi się tak nie wydaje.
0
@sewerynVeB LOL LOLa nie ma bo dostał bana właśnie za te wierszyki.
0
@daniel32778 Chyba tak, pamietam jak w jednej chwili LOL LOL i Miki dawali polecenia ;)
0
@daniel32778 Dostał za multikonto.
0
@ViscaBarca123 Ponieważ byli w tym samym czasie na tej stronie w Wakacje i polecali komentarze, to nie może być przypadek. Jak Miki dostał bana to pojawił się LOL, to też nie może być przypadek.
1
@daniel32778 A to pamiętam! To było akurat ciekawe,także nic nie wiadomo. :)
0
@ViscaBarca123 Bez urazy :D ale zawsze myślałem że LoL LoL, to Ty. Odkąd on opuścił stronę naglę zauważyłem (twoje) ciągle pojawiające się wpisy :)
0
@camp_torres10 Haha no nie żartuj.On dodawał wierszyki,a ja ciekawostki. :)
1
@ViscaBarca123 A może to jestes Ty? :)
1
@sieniu Tak na pewno i to teraz pytam...Niby w czym ich przypominam? Bo według mnie niczym...
0
@ViscaBarca123 Poprostu inna taktyka?
1
@sewerynVeB Mi pisał że za całokształt :)
1
@sieniu Nie no,tak na serio nie mam z nimi nic wspólnego.Nie znam ich. :)
0
@ViscaBarca123 Przypominasz szczerze mówiąc, Często dodajesz posty i piszesz w troszkę podobny sposób ale nie mnie to osądzać :)
1
@Crystaliczna Nie mam z nim nic wspólnego...ja mam inny styl..przecież to widać.
0
@ViscaBarca123 Wierzę Ci. Miałam tylko złudną nadzieję. :/
0
@Crystaliczna Nie tylko Ty haha :)