- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 694 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 694 Culés
1
No zobaczymy co z tego będzie, historia pokazuje że zmiana trenera w środku sezonu nie kończy się zwykle dobrze no i miejmy nadzieję że i tym razem tak będzie. Szczerze? To szkoda mi tych wszystkich trenerów Realu ostatnich lat, oprócz Mou to żaden tak naprawdę nie dostał poważnej szansy tylko od razu po roku bez tytułu OUT i mimo iż jak krew z nosa oglądało się Barcę Tito i Martino tak jednak przynajmniej nikt ich nie wypierdzielał od razu co do Martino to jednak było to uzasadnione bo koleś po prostu był za miękki i też jakiejś wielkiej filozofii gry nie miał a gdzie jest teraz? któż to wie. Cieszmy się jednak z takiego obrotu spraw że Lucho zwalniany przez 80% kibiców w styczniu (przyznaję bez bicia że też byłem za zwolnieniem Lucho) ostatecznie skończył sezon z trypletem
0
@Phatro Historia pokazuje chociażby di Mateo, który przyszedł i wygrał CL...
0
@pliseq13 Weź nie przypominaj.
1
@pliseq13 A daj pan spokój z tym gównem, jedno z największych nieporozumień ostatniej dekady to ich zwycięstwo, fart to oni na następne kilka lat jeszcze wykorzystali dlatego wcale mi ich nie żal że są tak nisko w tabeli najchętniej bym chciał żeby spadli z ligi no ale wiadomo że to raczej niemożliwe
0
@Phatro Ta? A my nie mieliśmy farta z nimi w 2009?
0
@pliseq13 Trochę tak jednak w kontekście całej LM wygraliśmy zasłużenie a Chelsea cała tą kampanię się prześlizgała w tym finał gdzie Robben spierdzielił karniaka a Chelsea wygrała jeszcze konkurs 11 gdzie Bayern miał po pierwszych 2 seriach już niemal w kieszeni trofeum. Niby można powiedzieć że to piękno futbolu jednak dla mnie ta edycja pozostawia niesmak. Wywołujesz 2009? A co z 2010 i nieuznaną bramką Bojana w ostatnich minutach dającą finał?
0
@Phatro I po co zaraz wylatujesz z sędziowaniem? Fakt jest taki, że Iniesta strzelił w ostatnich sekundach i był to fart niesamowity. Nie ma w tym nic złego. Grać trzeba do końca i z sercem, Chelsea to zrobiła i wygrała, nie wiem po co umniejszać zaraz wygraną...