- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1786 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1786 Culés
2
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12507572_1218572798171400_1042930353553945560_n.jpg?oh=2ba7aab0aa66e12aac1989e6fa60234e&oe=57046E83
Drużyna roku UEFA...
1
@TheKoziol Bayern- wygrał ligę niemiecką, odpadł z wyborną Barcą w LM- 2 graczy.
Real- uja wygrał 3 graczy w tym Ramos, RAMOS ten sam gość który za tego baniaka w finale LM będzie najlepszy obrońcą ever do końca świata.
0
@matthew230 Nie ma się co spinac drużyna jest ok, myślałeś, że będzie ktoś inny?
1
@Toretto Buffon za Neuera, Chiellini/Boateng za Ramosa, Suarez za Cristiano.
1
@Toretto To co niżej, Buffon za Neuera, Chellini/ Boateng za Ramosa.
1
@fcbcampeones0809 Ronaldo jest nie do przebicia jako najpopularniejszy piłkarz świata podobnie sytuacja ma się z Neuerem. Ramos chyba tylko dlatego, że gra w Realu i pełni tam ważna funkcje, bo wiadomo, że Chiellini jest dużo lepszy, ale gra jedynie w Juventusie, chociaż Pogba się jakoś przebił ponad efektownym rokiem de Bruyne.
0
@TheKoziol juz od miesiace bylo wiadomo jaka bedzie - niestety zamiast Suareza wybrali Cra
1
@mekston Trzeba też zauważyć, ze jest to głosowanie internetowe, więc nie można brać tego jakoś obiektywnie :)
1
@TheKoziol kazde glosowanie nie jest obiektywne :) - bo wynika z opinii.
Co ciekawe jesli chodzi o druzyne roku UEFa to CR jest prawdziwym ulubiencem kibicow - w jednastce jest po raz 9 z rzedu, a w sumie po raz 10 - bo juz w 2004 wybrali go po raz pierwszy.