- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
0
Czy budowanie PC na własną rękę jest bardziej opłacalne niż kupienie w sklepie ? Czy dużo można zaoszczędzić ? Mógłby ktoś wymienić wszystko co można kupić do zbudowania PC razem lub osobno (obudowa,procesor), żebym wiedział ile tego będzie. Pozdrawiam
2
@TymoteuszS jest duzo bardziej oplacalne ;)
0
@TymoteuszS Musisz kupić Procesor, płyta główna, ram, zasilacz, karta grafiki, dysk, stacja CD.
0
@bartoszp03 ale napewno lepiej kupic jest kupic
0
@TymoteuszS Gotowe zestawy dostępne w sklepach są bardzo nieoptymalnie budowane. Taki zestaw kusi zawsze dobrym procesorem czy kartą graficzną i niską ceną ale to wszystko kosztem bardzo słabej jakości reszty podzespołów. Jeśli nie znasz się zbyt dobrze to na niektórych stronach znajdziesz optymalne konfiguracje na dany segment cenowy.
0
@TymoteuszS Jeśli komputer stacjonarny to tylko na własną rękę. Tylko oczywiście musisz albo sam umieć, albo mieć kogoś zaufanego żeby Ci potem go poskładał do kupy jak mu dostarczysz kilka pudełek z częściami :D
0
@Razorek Jeżeli miałbym do dyspozycji dajmy na to 3000zł. To przypuszczalnie w jakich parametrach bym się zmieścił ?
0
@TymoteuszS Najlepiej pójść do sklepu z częściami komputerowymi i poprosić sprzedawcę o złożenie komputera np do gier. Podasz nu przedział cenowy i za drobna opłata złoży ci komputer
0
@TymoteuszS Za taka cenę możesz złożyć kompa że ci wszystkie gry pójdą
0
@barca__rządzi W sklepach nie polecam pytać o składanie. Jestem informatykiem i wiem że potrafią tam wciskać kit byleby sprzedać. O zestawy lepiej pytac na pcformat.
0
@TymoteuszS Sama stacja czy łącznie z monitorem, klawiatura i innymi pierdolami?
1
@TymoteuszS Najlepiej powiedzieć informatykowi, aby złożył Ci komputer za jakąś tam cenę. Chyba, że ogarniasz bardziej w tym temacie.
0
@TymoteuszS Ja nigdy nie kupowałem gotowych zestawów, bo zawsze w nim mi czegoś brakowało, chodziłem do zaprzyjaźnionego sklepu komputerowego i tam dobierałem podzespoły jakie ja chciałem.
0
@TymoteuszS Najlepiej jakbyś miał jakiegoś znajomego który jako tako się zna i pomoże dobrać Ci komponenty. Polecam sklep morele.net, nie raz tam coś zamawialem. Za drobna opłatą poskładają Ci wszystko, zadzwonią, jeśli coś nie pasuje, mają ogromny wybór i przystępne ceny. :)
0
@TymoteuszS https://pebx.pl/t/morele-net-polecane-zestawy-komputerowe-styczen-2016.1382789/
Może się przyda :)
0
@Razorek Sama stacja :)