- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1674 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1674 Culés
0
Jakbyście mogli ściągnąć do Barcelony trzech dowolnych zawodników, kto by to był i dlaczego?
0
@SuperPatsonFCB Peszko :) a tak serio to Gaya by była rywalizacja na lewej obronie.Laporte wiadomo,stoper się przyda i Griezmann do zmiany na atak,choć wiadomo że taki transfer jest niemożliwy
2
@SuperPatsonFCB Dybala - Człowiek od destrukcji
Pogba- Polot i finezja
Ronaldinho - z sympatii do niego, żeby sobie zagrał jeszcze kilka razy w bordowo-granatowej koszulce :)
1
@SuperPatsonFCB Alaba bo jest najlepszy a lewa obrona to nasza najslabsza strona, Gimeneza i Marquinhosa bo są młodzi
0
@SuperPatsonFCB 1. Pogba- młody, świetny, przyszłość linii pomocy
2. Coman- w Bayernie gra świetnie, chwilowo wygryzł nawet Robena ze składu, w przyszłości z Neymarem mogli by stworzyć niesamowity duet na skrzydłach
3. Dobry, młody środkowy obrońca, nie wiem konkretnie jaki, ale przyszła ostoja defensywy ;)
0
@SuperPatsonFCB 1.Dybala, świetny młody napastnik, czujecie taki napad w przyszłości Neymar-Tutaj jeszcze nie wiadomo kto, za Luisito-Dybala
2.Jakiś dobry młody obrońca
3. Pogba, przez wielu nie chciany, za wysoką cenę, ale według mnie jest świetnym młodym zawodnikiem, ma bardzo dobre strzały z dystansu.
0
@SuperPatsonFCB Di Maria, Göetze i Schweinsteiger :)
Główny argument : chciałabym zobaczyć ich w bordo-granatowej koszulce :)
2
@Razorek Lewa obrona jest najsłabsza? Co ty takiego złego u Alby widzisz?
0
@SuperPatsonFCB A ja to bym chciał, żeby jakiś polski zawodnik był na tyle dobry by mógł reprezentować nasze barwy ;)
0
@MichalZ Na tle pozostałych kolegów że składu wygląda zdecydowanie najsłabiej. I oprócz mocno przeciętnej techniki i tragicznej skuteczności? Alaba po prostu przebija go w każdym elemencie. No może poza szybkością.
6
@Razorek To żeś pojechał :D "Na tle pozostałych kolegów (...) wygląda zdecydowanie najsłabiej", Kamilu nie zauważyłam żeby Jordi chociażby w ocenach był zawsze najsłabszym zawodnikiem. Nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Zaczynam pojeżewać, że jesteś uprzedzony do Jordiego. To naprawdę niesamowity gracz, tak samo ważny jak reszta galowej jedenastki, od której nie odstaje.
0
@SuperPatsonFCB 1. Gaya bo jest młody i w końcu jakaś alternatywa i konkurencja dla Alby.
2. Milik albo Berahino bo są młodzi i byliby dobrymi zmiennikami MSN (pod warunkiem, że godziliby się z siedzeniem na ławce)
3. Klaassen bo też jest młody i jakbyśmy mieli takiego zawodnika jak on to środek mamy na lata (czytaj: Roberto, Rafinha, Klassen, Samper) tylko tak jak dwójka wyżej musiałby się godzić przez co najmniej dwa lata z rolą zmiennika.
4. Krychowiak ale to już tak trochę fantazja bo on nie ma techniki na Barce. Przydałby się jako siła, agresja i wzrost.