- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
2
Tak sobie dzisiaj siedzę i myślę. Gdyby za Guardioli i Rijkarda był lepszy GK niż VV to czy byśmy obronili LM?
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Nie mam zamiaru jechać po naszym byłym bramkarzu tylko poznać wasze zdanie.
25
@Criss18Barca Obronilibyśmy gdyby sędzia w meczu z Interem nie podarował bramki z kapalusza mediolańczykom na 3:1 a w rewanżu uznał prawidłowo strzeloną bramkę Bojana.
Chociaż rok wcześniej sędzia też od*ebał niezłe firo faro w dwumeczu z Chselsea
3
@Criss18Barca Uważam że to nie miało znaczenia ponieważ sam bramkarz zrobi nie wiele jeśli nie ma reszty drużyny.
W 2010 roku zabrakło farta ponieważ i bramkarz był ok i gol padł prawidłowy.
W 2012 gdyby Leo trafił karnego... a to przecież nie wina VV.
27
@Criss18Barca Gdyby nie Valdes w 2006, to nie mieli byśmy czego bronić ; )
2
@Gandii Boże pamiętam do dziś te akcje z BojanemWydałem się wtedy na cały blok :p.
4
@Criss18Barca W kwestii reakcji - u mnie dalej i pewnie długo pozostanie na 1 miejscu Iniesta '09 z Chelsea. Nie moglem potem mówić.
1
@Gandii Eh pamiętam jak Milito z 3m spalonego trafił,a potem ta walka do końca u Siebie,ta porażka boli do dziś
1
@Criss18Barca Nie bardzo widzę związek między VV a obroną tytułu. Jaki on wg Ciebie miał decydujący wpływ na obronę?
1
@Krzysztof_FCB Dla mnie jeden z większych szoków to gol z czuba Ronaldinho z Chelsea :)
1
@Qlewer Też, też - choć wtedy to byłem bardziej wryty i skonsternowany i zadawałem sobie pytanie "jak?!" :)
1
@Krzysztof_FCB Dokładnie!
0
@Criss18Barca Takie gdybanie nie ma sensu