- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1826 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1826 Culés
42
Jak ciężko jest niektórym zrozumieć dlaczego Real strzela grad bramek, a my nie. To dopiero połowa sezonu i musimy oszczędnie zarządzać siłami. Co z tego, że Real Madryt wygrywa 10-2 skoro w następnych meczach gubi pkt, a my mieliśmy dodatkowe mecze w KMŚ i kolejne w PK więc to zrozumiałe, że chłopaki są mentanie nastawieni na minimalne wygrywanie takich meczów i trzeba to zrozumieć. Najważniejsze są 3 pkt, gdybyśmy potrzebowali 2 goli z Atleti w 2 połowie to byśmy je strzelili. Proszę o zrozumienie wypowiedzi a nie od razu hejtowanie :-)
0
@Dariochampion10 Za co hejtowanie, to najpopularniejsza opinia w tej kwestii na La Rambla (nic nowego).
0
@Dariochampion10 Był artykuł o tym. W lutym zagramy o 7 meczy więcej niż Real..
Także racja, nie ma co szaleć trzeba robić swoje :D
0
@Dariochampion10 Real ma po dwa mecze z takimi zespołami jak espanyol czy getafe co łącznie daje co najmniej 20 goli
0
@jedrek7000 Czemu aż 7? 2 z Valencią, 1 ze Sportingiem w lidze i LM tyle samo. Gdzie te pozostałe 4?
0
@szymon6847 Sorki w takim razie, ostatnio trochę żadziej jestem na La Rambie i widziałem tylko te opinie jak to Real strzela, a my nie wbiliśmy Atletico bramek mimo, że grali w 9
0
@Dariochampion10 To takie trochę pisane pod zielone, ale jeśli nic podobnego nie widziałeś to trudno :)
6
@Dariochampion10 Nie no, graliśmy wczoraj z Atletico, czyli drugim (?) najsilniejszym zespołem w Hiszpanii obecnie, więc nie trzeba od razu liczyć, że nastrzelamy niewiadomo ile goli, zwłaszcza, że ich defensywa należy do najmocniejszych na świecie. Goleadę mieliśmy 2 tygodnie temu z Bilbao, czyli bądź co bądź rywalem o niebo silniejszym niż Rayo, Espanyol, Malmo czy Sporting.
1
@Dariochampion10 Wygrywajmy kazdy mecz 1-0 i obronmy Lige Mistrzow, La Lige, Puchar Krola, Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy i KMS 5 raz z rzedu. A Real niech wali rekordy bramkowe w sezonach i ciagle z nami przegrywa trofea.
0
@liberoFCB Jestem za, Barcę rozlicza się z pucharów, a co się odwlecze to ...czyli nasz sekstet. Droga jeszcze daleka, ale zespoły LE potrafią grać dobrze w 2 połowach sezonu.