- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
0
Poczytałem na stronie City co tam się dziej po ogłoszeniu decyzji i jestem w szoku xD Goście nagle żałują MP a prawda jest taka, że gość praktycznie jedzie na oparach Manciniego i pojedyńczych przebłyskach piłkarzy. Grają nudno do kwadratu, dostają regularny oklep w LM, czasami nie da się patrzeć na ich grę, praktycznie 0 pomysłu na drużynę. Nagle przychodzi Guardiola który może i cudów nie osiągnął w Bayernie ale jednak nie można odebrać mu klasy. Do tego gadanie kilku specjalistów, że w Barcelonie miał pełno gwiazd i na tym polega jego sukces a w Bayernie nawet gwiazdy mu nic nie dały i, że nie równa się do Mourinho albo Wengera który wygrał ligę bez porażki. Tylko faktem jest to, że oprócz Porto to Mourinho miał zespoły napakowane gwiazdami a jak jeszcze kogoś chciał to dostawał a taki Wenger to przecież w Arsenalu z tego legendarnego sezonu też miał pakę aż miło. Do tego argument, że niech pójdzie do jakiejś słabszej drużyny z PL i pokaże na co go stać to wtedy można będzie go uznać dobrym trenerem. Ja się pytam który trener na topie pójdzie do takiego Crystal Palace? Oni mierzą wysoko żeby dominować w Europie. Ot tak moje przemyślenia na temat narzekania kibiców City na przyjście jednego z najlepszych trenerów na świecie i odejście typa który wcześniej prowadził Malagę i miał z nią jeden lepszy sezon i dzięki temu wrócił do elity dostając posadę w CIty.
0
@matthew230 bez przesady z tymi oparami Manciniego. Pelelgrini jednak sporo zrobil w City. Za Manciniego to bylo jedno mistrzostwo i to ledwie ledwie, a w LM bylo jeszcze gorzej bo z grupy nie wychodzili.