- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
11
Wiele osób jest zdania że Neymar przesada z sztuczkami, że okazuje tym brak szacunku, oraz że powinno się to zmienić.
Wyrażę swoją opinię na ten temat trochę się rozpisując. Kiedyś Toto Wolff szef zespołu Mercedesa w F1 powiedział że próba zmiany osobowości jego kierowcy Lewisa Hamiltona byłaby błędem. Próba zakazywania Lewisowi podróży do Los Angeles , mówienie że niepotrzebne są mu psy i muzyka, a podejście powinien mieć jak Vettel/Alonso. Miałoby to negatywny skutek dla niego i oznaczałoby to że Hamilton byłby po prostu gorszym kierowcom. Wolff dodał że taka jest osobowość jego kierowcy i to wszystko sprawia że dobrze funkcjonuje.
Możecie mieć inne zdanie, ale wg mnie ta sama historia jest z Neymarem.
Neymarowi nie powinno się zakazywać tych dryblingów. Takim jest po prostu piłkarzem. Próba mówienia mu że to jest złe mogłoby się obrócić przeciwko piłkarzowi i klubowi. To nic złego że chce przejść rywala. Moim zdaniem dużo gorszym brakiem szacunku są faule takie jak Felipe Luisa i Godina, lub Ramosa po wpier** 5-0.
Niech Neymar dalej cieszy nas swoimi sztuczkami z piłką. Dla mnie to nic złego. Nie widzę potrzeby by Lucho miał akurat o tym z nim rozmawiać.
0
@Stig Ronaldinho też wielu objeżdżał i wkręcał w murawę swoimi sztuczkami ale był skromny wiec go szanowali, Neymara chyba jednak szanują mniej bo bardziej cwaniakuje, taka prawda ;)
0
@loswariatofano Moze i prawda :D mi osobiscie sie to podoba, kazdy czlowiek jest inny i tyle, a ktos kiedys powiedzial "typ zostanie objechany 2-3 razy na poczatku meczu to juz potem nogi z waty i psycha z orana"