- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1896 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1896 Culés
0
Po meczu z Villareal i Realem SSS będziemy już mieli autostradę mam nadzieję zakończoną tytułem.
Ciężkie ekipy: Celta Vigo, Sevilla, RSSS, Villareal i Valencia.
14
@sewerynVeB To ekipa Realu Madryt już nie groźna? hehe :D
1
@tobiasson92 No raczej nie jak na SB dostają 4 bramki od Barcy dochodzącej do siebie po słabym starcie.
0
@sewerynVeB Valencia podejmowana na Camp Nou prowadzona przez Nevilla jako ciężki mecz? Hehe no way.
2
@Toretto Mimo wszystko w lidze zawsze byli niewygodni, a w rundzie jesiennej zabrali nam 2 pkt na Mestalla.
1
@Toretto Jesli Nevill dotrzyma..:)
0
@LukaszFan Moim zdaniem do końca sezonu będzie trzymany i się go pozbędą.
1
@sewerynVeB Na Mestalla zawsze są groźni i owszem do momentu, aż nie przyszedł Nevill zawsze uważałem, że są dużym zagrożeniem i liczą się w walce o wyższe cele, niestety nie teraz, teraz grają jak zwykła przeciętna drużyna środka tabeli.
0
@Toretto Ja tam mimo wszystko zawsze będę ich zaliczał do tych wymagających ekip.
0
@sewerynVeB Jasne, z pewnością po zmianie trenera nadal taką będą. Przynajmniej takie jest moje zdanie, a uważam tak, bo oglądam większość ich meczy odkąd Garry objął stery.
0
@tobiasson92 W drugim meczu czuję remis 2-2 bądź 1-1. Zobaczymy jak Real będzie grał z lepszymi rywalami, bo jak na razie Zidane ciężkich przeciwników nie miał.
0
@sewerynVeB Predzej dostaniemy manite od Realu niz przegramy z Valencia na Camp Nou. Po tym co widzielismy ostatnio..
0
@sewerynVeB tak jasne a wyjazd do Eibar ? na tym stadionie każdy sie meczy.
A Sociedad Depor? Betis?
Może w ogóle dopisz 3 pkty do wszystkich meczy a zatrzymaj się na el classico
0
@Wojciech6 Sociedad napisałem.