- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
2
Fajnie grają ci chłopcy z Islamabadu, ale prawda jest jedna i kole ona w wyłupiaste oczy ropoidalnych inwestorów z Parc des Princes - przenigdy nie wygrają oni Ligi Mistrzów z Davidem "Kanał" Luizem na środku obrony, a Thiago Mottą i Matuidim dzielącym piłki w środku pola. Za krótkie nóżki do haftu spodni, za małe stópki do krawędzi buta, za wąska grdyka do węzła krawata - i tak dalej - tym podobne. Barcelona to by ich z dniem dzisiejszym tak przećwiczyła z różnego typu trójkącików i prostopadłościanów, że według oświeconych zasad "foot-political correctness" pół tygodnia należałoby trąbić o "barbarzyństwie, moralnym dnie i czystej chamówie". A Chelsea - cóż, kryzys gołym okiem widoczny trawi ich niemiłosiernie, pustka ideologiczna w ataku jest wszechobecna, szaruga indywidualnych umiejętności każdym nieomal zagraniem udowadniana. Na koniec, pomimo krytyk z katalońskiego szczytu zaobserwowanych: poważne to było widowisko, pełne kontentu w dobrze zarysowanym konspekcie.
1
@kimpanjest Marquinhos, którego nam chcą tutaj za Pique ściągnąć, też specjalnie nie błysnął - jedynie Thiago Silva trzymał obronę w ryzach, ale Chelsea z tych okazyjnych kontr i tak sporo dymu potrafiła narobić.
0
@Ledsbourne Aurier to piękny grajek i słusznie go do Paryża przywołano - tylko że publiczne samobójstwo trzepnął i tyle go widzieli... Marquinhosa lubię i podoba mi się, ale w przyszłości zakotwiczy się na pozycji stopera.