- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
0
Ładnie dzisiaj zagraliśmy,brawo.A wy tylko narzekać potraficie.
0
@messilovefans Ładnie zagraliśmy? Chyba ty inny mecz oglądałeś. Jeszcze mi tu zaraz powiesz, że Leo był najlepszy na boisku. Kibicować ukochanej drużynie nie równa się z patrzeniem na nią tylko w różowych barwach. Chyba, że trollujesz...
0
@YTFann Ja doceniam naszych i tyle,ty nie to nie.
0
@messilovefans "doceniam naszych" jesteś chrzanionym fanbojem, a nie tam doceniasz, chyba, że w ogóle nie widziałeś meczu, bo widząc te twoje komentarze to ja już nie wiem co mam myśleć.
0
@YTFann A ty jesteś typowym narzekaczem.Nie lubię takich jak ty,bo ja jestem z tych którzy zawsze bronią swój klub i stawią się za nim nawet jeśli zagrał zle.
0
@messilovefans Pisząc, że gra dobrze nawet jeżeli gra źle można wywnioskować, że coś jest z tobą nie tak.
0
@YTFann Nie rozumiem takich ludzi jak ty,można pisać co drużyna zrobiła zle,a co nie,jednakże szukanie pozytywów po meczu jest dobre ponieważ daje ci wiarę w drużynę.Mylisz pojęcia:wiara w drużynę mimo złego meczu,a jakieś fanboystwo to co innego.Również potrafię konstruktywnie ocenić dany mecz,nie myl pojęć.
0
@messilovefans Widząc komentarz, w którym piszesz, że ładnie zagraliśmy to wątpię w to, że potrafisz konstruktywnie ocenić dany mecz.
0
@YTFann Kurde,napisałem tak bo jestem dumny,że wygrali ten mecz mimo przeciwności.Czemu się mnie czepiasz.
0
@messilovefans Czemu się czepiam?
Bo głupoty chrzanisz tego się czepiam. Mówisz, żeby na stronie Barcy zrobiono porządek, a po najgorszym meczu w sezonie piszesz, że ładnie zagraliśmy...
Przeciwności losu?
Raczej zlekceważenie przeciwników, rozumiem, że nasi nie chcą marnować sił na Arsenal, ale to co Leo wczoraj zrobił, to nawet największych jego fanów musiało wkurzać - no i wkurzało. Ale jeśli według Ciebie mamy przestać narzekać, no to przepraszam Cię bardzo...