- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2111 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2111 Culés
22
Panowie tak czytam komentarze niektórych dzieciaków że już mistrzostwo praktycznie jest nasze i wszedłem w terminarz zobaczyć jakie mecze przed nami.I muszę przyznać że droga do mistrzostwa będzie bardzo długa i ciężka.Wyjazd z Villareal wyjazd na Anoeta i to rozkłada się tak że gramy na wyjeździe z Villareal potem Real a potem Anoeta i Valencia która powoli łapie rytm.Więc równie dobrze możemy jak nie będziemy grali na 100% to przewagę stracić.Ciekawie jeszcze będzie więc wszystkim którzy już się podniecają i piszą że Real już stracił szansę proponuje ścisnąć zwieracze.
0
@Klimach fan Droga do mistrzostwa jest jeszcze długa i kręta,nie wszyscy tu ten fakt ogarniają. Na szczęście z Lucho rozluźnienie nam raczej nie grozi.
0
@Klimach fan też tych 4 meczy najbardziej się obawiam,jeszcze Deportivo,Eibar
1
@Klimach fan A takie przykładowe Atletico to nie ma trudnych spotkań przed sobą? To samo: teraz już kończą walkę z Villareal, zaraz Real, później chyba właśnie Sociedad i Valencia (terminarze tak są ułożone, że seria podobna, co ta Barcy). Później jeszcze m.in. Bilbao i Celta na koniec.
Troszkę "łatwiejszy" terminarz Realu, nasz - zdaje się - jeszcze lepszy. Do tego mamy 8 i 9 punktów przewagi (i lepszy bilans spotkań z tymi rywalami), gramy najlepiej i jak Strange słusznie zauważył: Lucho nie powinien pozwolić na rozluźnienie. To wszystko, moim zdaniem, daje duże podstawy do tego, by być optymistą. Liga nie jest oczywiście już w tym momencie wygrana, ale jesteśmy zdecydowanymi faworytami.