- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
17
Szanowni Ramblowicze!
Jak mawiał Eurypides "Największa wada ludzką jest gadulstwo", a że jestem okropnym człowiekiem, to ponownie wzięło mnie na myśli kosmate odnośnie dnia dzisiejszego.
Jak mantra wałkowany w Hiszpanii jest temat secesji FC Barcelony do innej ligi. I choć ów ropień toczy głównie naród kataloński i to z jego inicjatywy podejmowane są dywagacje w tym kierunku, to przepełniony jestem niekończącą się trwogą, że na tę nutę może grać niedługo także i kastylijska część piłkarskiego półświatka. Prezes-imienia-którego-wymawiać-nie-wolno kompulsywnie drapie się po tajdze swych włosów i być może wykorzysta tenże casus przy komponowaniu swych fertycznych melodii. Bogiem, a prawdą - cóż to za problem dla takiego mecenasa sztuk pięknych zatrudnić wschodzący talent, który swymi nutami złapie za serce kibiców z Madrytu? Bo ileż można oglądać plecy Katalończyków głośno pohukujących na swym obiekcie 'Independencia'? Jątrzą straszliwie tymi niewybrednymi hasłami. Już tam preludium do całej opery powstaje zapewne w gmachach - a może bardziej w katakumbach - Asa i Marci. Oczywiście mogę się mylić na całej linii i szkalowany perfidnie przeze mnie mecenas podejmie rękawicę na płaszczyźnie stricte sportowej. I tamże już zaopiekuje się sprawą embarga, podatków czy pogardą wobec piłkarzy całego świata, jaka jest przejawiana w obozie zawodników Dumy Katalonii. Aż strach pomyśleć, cóż z tych rzeczy jest gorsze do przetrawienia dla układu immunologicznego barcelonismo.