- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2191 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2191 Culés
0
Barcelona wczoraj pokazała że potrafi grać przeciwko "autobusom". Autobus o nazwie Arsenal został rozjechany. A pamiętam że kiedyś mieliśmy duże problemy z tak grającymi drużynami.
Miłego dnia Koleżanki i Koledzy ;)
29
@matijas Jeżeli to byl autobus to chyba inny mecz oglądałem. Szczegolnie drugą połowę.
2
@jacobFCB No tak, bo gdy Barca miała piłkę to Arsenal wcale nie grał 5 w obronie CM -.-
1
@wyga16fcb Ale to jeszcze nie autobus. My zresztą w też często bronilismy całą drużyną.
0
@wyga16fcb DM - Je... autokorekta...
1
@wyga16fcb to, że się bronili większą liczbą akcji tzn, że ustawili autobus? to jak my się broniliśmy całą drużyną to też graliśmy autobusem? przypominam, że to Arsenal prowadził grę w pierwszej połowie i to my bramki po kontrach strzeliliśmy.
4
@Bagsik84 Arsenal prowadził grę w pierwszej połowie? Widziałeś posiadanie piłki po 45 minutach? ;)
0
@wyga16fcb Zacznijmy od tego, że jakby Arsenal był autobusem, to logiczne jest, że nie strzelilibyśmy bramki z kontry. I to takiej.
0
@Dzemix111 A Ty spojrzales tylko na posiadanie piłki czy oglądales mecz?
1
@Bagsik84 To Arsenal prowadził grę bez piłki?
1
@Dzemix111 Prosty przykład- Bayern-Barcelona, jak przegraliismy 7:0 to mieliśmy większe posiadanie...prowadzilismy grę?:D
1
@Bagsik84 Skoro mieliśmy większe posiadanie piłki to tak, prowadziliśmy grę XD Bayern kontrował. Co do tego ma wynik? :v
2
@Dzemix111 Małe pojęcie masz o piłce:)
0
@Bagsik84 Zależy co masz na myśli poprzez twierdzenie "Arsenal prowadził grę", bo też nie do końca się z tym zgadzam.
2
@Bagsik84 No raczej ty masz małe pojęcie.
1
@wyga16fcb Akura my 5 w obronie to nie jest jakaś niesamowita ilośc i raczej w obronie Barca grała nawet więcej niż 5:) Inna spraw aze jednak Arsenał często wychodził wyżej próbować przeszkodzić w rozgrywaniu - dodając do tego kontry Barcelony chyba ciezko mowić o autobusie w tym przypadku.
1
@jacobFCB To, że z gry to oni mieli więcej. Nam pozwalali dochodzić do 30:40 metra a potem nic nie wychodzilo. Arsenal grał atak pozycyiny, a nie my. Później tomy przyjęliśmy inicjatywę, ale to w drugiej połowie. A to, że można prowadzic grę bez piłki to nawet Barca stosuje.
1
@PheNOmeN Masz rację,:)
1
@matijas Jaki wy autobus widzieliście? Jeszcze żadna drużyna sie tak dobrze taktycznie nie przesuwała jak Arsenal w pierwszej połowie. Tak się gra przeciwko drużynom grającym atak pozycyjny. Trzeba zamykać przestrzenie. Odcinać możliwość podania i przesuwać formacje tam gdzie jest prowadzona gra. To byla idealna realizacja planu. Cale szczęście nie da się grać z taka intensywnością cale 90minut, dlatego bylo kwestia czasu jak zaczną sie otwierać.
0
@Bagsik84 Arsenal grał atak pozycyjny i prowadził grę? Jesteś moim mistrzem hehe
1
@loswariatofano W pierwszej połowie, tak. Może grali z kontry?:D