- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
0
Tak blisko byłem wygranej. Ludzie nie wierzyli jak postawiłem 2:2 Bayern Juventus :p a Barca wygrała tak jak przewidywalem 2 bramkami ale zamiast 0:2 dałem 1:3 :(
0
@Matt_i1992 Mi wyniki siadly :)
0
@Toretto Gratki :d można wiedzieć ile?:p
0
@Toretto Mi siadł zakład Bayern do przerwy, potem remis i że Messi strzeli pierwszego gola w meczu
0
@Matt_i1992 Niestety stawka byla bardzo mala, bo zachowawcza. Nigdy nie obstawiam wiekszych sum na takie ryzykowne zaklady. Na kuponie cos okolo 200zl jest chyba. Postawilem kilka kuponow siadl mi jeszcze jeden na ktorym bylo okolo 50zl, a obstawilem Barce z handicapem i to ze nie padnie czerwo w meczu juve bayern. Poza tym obstawilem cala kolejke, wczoraj siadlo czekam jeszcze na dzisiaj, ale dzisiaj bedzie jeszcze ciezej. Jak obstawiasz kto dzisiaj wygra?
0
@Lamora Ladnie ja postawilem na bramke Suareza i troche zabolal mnie ten slupek ;p
0
@Toretto Dzięki, również gratuluję. A jak dzisiejszą kolejkę obstawiasz?
0
@Toretto No go gratki podwójne. Ja jeszcze nigdy nie wygrałem :D dziś stawiam AM 0:1 i city 1:2 ale nie idę puścić zakładu :p
0
@Matt_i1992 Ja jakos duzo nie obstawiam, jedynie lige mistrzow wlasciwie. Najwiecej udalo mi sie 900zl wygrac na jednym kuponie.
0
@Lamora Dzisiaj na City i Atletico, bez wynikow, ale ryzyko jest duze z racji meczy wyjazdowych plus Atletico duzo bramek nie strzela, wiec moze byc remis.
1
@Toretto ja chyba pokuszę się o dokładniejsze typowanie w dzisiejszych meczach ;) Pozrawiam.