- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
0
Sprzedać dwójkę z Mathieu/Vermaelen/Bartra i kupił Marquinos/Laporte/Stones/Gimenez/
Mustafi Musacchio i lewy obrońca
Sprowadzić Denisa Suareza za 3 miliony.
I jakiś dobry zmiennik dla MSN. Jeżeli Mahrezowi odpowiadała by taka rola to czemu nie. Sprzedać Sandro, Douglas, Adriano Masipa. Chciałbym by odkupili Deulofeu za 8 milionów. , ale to takie moje marzenie , fajnie się rozwinął w Evertonie. Żaden Pogba czy kto inny nie jest nam potrzebny bo mamy Alena Denisa z opcja wykupu Rafinhe Sergi Roberto Rakieta Busi Arda naprawdę pomocników aż nadto no chyba ze Lucho chce pomocnika klasy światowej z prawdziwego zdarzenia, tylko ktoś wtedy na bank musiałby odejść.
0
@patrykzmc2000 Twój plan kompletnie się nie trzyma kupy, jest irracjonalny.
Rozumiem, że jak sprzedajesz dwójkę z Mathieu (który na 99% zostanie)/Vermaelen/Bartra, to w ich miejsce sprowadzasz też dwóch stoperów? Nie, to tak nie działa, bo jeden w zupełności wystarczy. Teraz jest ich pięciu i Bartra non stop grzeje trybunę. Na 100% odejdzie jeden lewonożny obrońca i Bartra, a wszystko wskazuje na Belga, więc do Barcelony przyjdzie stoper o lepszej lewej nodze (o więcej info zapraszam tutaj - http://www.fcbarca.com/68579-laporte-wciaz-numerem-1-na-liscie-zyczen-barcelony,dyskusja-4359250.html#comment-4359308). Lewy obrońca okej, to kwestia sporna, tak jak nazwisko lewonożnego stopera. Deulofeu nie odkupią, bo to prawoskrzydłowy, na którego pozycję mamy Messiego i Vidala, a na lewej flance Gerard sobie nie radzi. Sprowadzenie Denisa za te 3 bańki mija się z celem, bowiem wraca Rafinha, który będzie i tak stawiany wyżej od niego, Enrique z nim pracuje nadłużej i wie na co go stać. W ogóle transfer pomocnika jest zbędny, mamy najlepsza pomoc na świecie i jest idealny ścisk - po dwóch na każdą pozycję. Także trochę totolotek, no i szóstki nie trafiłeś.
0
@patrykzmc2000 idź z tym do zarządu, my tu wiele nie zdziałamy ;)
0
@patrykzmc2000 Denisa już nie kupimy za 3mln, bo on ma już kontrakt z Villarealem, jednak z zapisem pierwszeństwa wykupu przez nas (jeśli się mylę, to mnie poprawcie).
Co do stopera to dobrze to opisał Barta_FCB, tyle że możliwe, że to nie będzie Laporte, bo mówi się o City.
Natomiast LO to wielka niewiadoma, bo nawet plotek nie ma. Ja bym widział kogoś młodego za grosze, np. takiego Wendella z Bayeru czy Jonny'ego z Celty, bo Gaya to raczej za duże pieniądze, a my potrzebujemy zmiennika, który powalczy o skład, a nie zmieni od razu Albę, który zechce zapewne wtedy odejść.
Ciekaw jestem kogo do napadu kupimy?