- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1892 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1892 Culés
0
Oficjalnie; zostałem zwolniony z pracy po 4latach. Powód? Powodu nie poznałem. I trzeba się zarejestrować na pośredniaku. ;d
1
@Kamil995 trzymam kciuki być szybko znalazł nową lepszą, bardzo mi przykro, pozdr, daj znac jak Ci sie powiedzie
0
@Kamil995 Tak z samego rana?Może Ci się przyśniło? :D
Powodzenia w szukaniu nowej pracy.
0
@KhazFCB No niestety z samego rana ;p. Zostałem wezwany do biura i Bay Bay heh ;d. Mam dwójkę dzieci córka 7msc i synek 2latka. Ja jeść nie muszę ale dzieci o dzieci trzeba dbać żeby miały co w lodówce. Jakoś dam radę z moją kobita i jakiejś oszczędności mamy ;)
0
@Kamil995 Z tego co wiem to jak się legalnie gdzieś pracuje przez 4 lata to nie mogą zwolnić bez konkretnego powodu z dnia na dzień. Co najmniej 6 miesięcy szybciej musisz dostać jakieś wypowiedzenie.
0
@KamQiX KamQix - dostałem info że zwalniają osoby od 4msc. Więc padło na mnie. Myślisz że ja to tak Zostawię? Zalegają z mi 3,1tys. Mam to na papierku daje im 3dni na to a jak nie to już ktoś innym się tym zajmie ;p
0
@Kamil995 W tej firmie dzieją się Rzeczy niemożliwe ;). W h*j skarg poszło.
1
@Kamil995 To też tak nie może być. Muszą 6 miesięcy wcześniej powiedzieć Ci i konkretnie Tobie że Cię zwalniają, a nie tylko że będą zwalniać JAKIEŚ osoby.
0
@KamQiX Kami- a najlepsze jest to że nie zatrudniają na stałe tylko przedłużają umowę zlecenie. A trudno musiałem robić bo dzieci na utrzymaniu mam. Trudno nie ta to inna. Szybko znajdę.
3
@Kamil995 Zlecenie, czy nie, ale okres wypowiedzenia zawsze jakiś jest. Nie odpuszczaj im tego. Takie szmaty tylko żerują na uczciwych pracownikach i traktują ich jak g*wno. A to dlatego, że właśnie wiele osób im odpuszcza.
1
@LuisSalvano http://praca.trojmiasto.pl/Okres-wypowiedzenia-w-ramach-umowy-zlecenia-n83858.html
i wal do PIP
2
@barcareal1 Wiem wiem panowie dzięki za wsparcie ;))