- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1354 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1354 Culés
2
mam pytanie wczoraj żółtko dostali Masche Busi i Suarez czy teraz bedą zagrożeni absencją w potencjalnym meczy 1/2 jeśli dostaną żółtko na Calderon ?
0
@kkamill1996 O ile się nie mylę to w LM jest tak, że jeśli zawodnik dostanie w dwóch meczach z rzędu po żółtej kartce to jest zawieszony w następnym meczu, ale na finał i półfinał kartki się zerują.
0
@Toretto to lipa mozemy grac w 1/2 jseli awansujemy bez nich jesli nawet jednego nie bedzie to juz tragedia , a zerujja sie w półfinale czyli jak dostana w 2 meczu cwiercfinalowym to beda pauzowac w pierwszym meczu no aale najpeiurw trzeba awansowac
0
@kkamill1996 Zdaje się, że za 3 kartki jest pauza. Przed półfinałami kartki się kasują, na ten moment Sergio i Masche muszą uważać na Calderon, bo w przypadku otrzymania "żółtka", nie zagrają w potencjalnym pierwszym meczu półfinałowym.
EDIT
Tak, za 3 żółte jest pauza, Pique dostał 2 razy z Romą i na Emirates, przez co pauzował w rewanżu. Tak więc Busi i Jefecito muszą wytrzymać na Calderon.
"Mascherano and Busquets are one yellow card away from a suspension in the Champions League
0
@barcafan_89 oj ciezko bedzie wogole awansowac a nawet jesli to nie wiem jak Masche i Busi maja sie obejsc bez kartek w takim meczu ;/
0
@kkamill1996 Sergio jest bardzo inteligentnym piłkarzem i myślę, że się "uchowa". Gorzej będzie z Masche, bo on jeździ wślizgami. Niemniej, trzeba wyjść najsilniejszym składem, bo to mecz rewanżowy na styku. Inna sprawa, że Lucho powinien moim zdaniem wystawić w I składzie na Anoeta Vermaelena, bo może będzie jeszcze w tej tegorocznej LM potrzebny.
0
@barcafan_89 absencja jednego z nich nie jest tragedią ale jesli mialbym wybierac to Masche i za niego Bartra albo Verma gorzej jak Busi ale wtedy Masche DM i Bartra albo Verma obrona zobaczymy najperw trzeba pokonać to cholerne Atletico