- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1682 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1682 Culés
6
Ja mam tylko nadzieje że Wolfsburg pokaże w rewanżu wielkie jaja i nie zmarnują tej zaliczki. Kwestia podejścia i psychiki. Wczoraj pokazali że mogą tego dokonać. Mogą wyrzucić Real z LM. Jak nie przestraszą się SB tak jak zrobiło to Juve w maju 2015 to awansują.
0
@Stig Chyba chodziło ci o 2014
3
@messi1948 Chodziło mi o to że Juve rok temu w półfinale wygrało 2-1 u siebie a w rewanżu w Madrycie nie pękli i awansowali.
Wolfsburg ma z kogo brać przykład. Owszem Juve to Juve, a Wilki to nie Juve, ale skoro wygrali 2-0 wczoraj to powalczyć mogą.
1
@Stig Wilki muszą zagrać tak jak Atletico w 2 połowie z Barca ,wybijanie z rytmu ,gra na czas .
2
@Stig Tylko twoje ostatnie słowa brzmią troche jakby Juve przestraszyło się SB i odpadło :D Zdanie troche dwuznaczne i ludzie mogą się ''nabrać''.
0
@Tom30 Ale powinni kontrowac a nie jak Atletico jednym zawodnikiem leciec, tylko kontra w 4 i powrot
1
@Stig To coś nie tak poszło Ci z konstrukcją zdania.
Brzmi to tak, że Juve się wystraszyło SB.
1
@riko232 No jasne jak będzie okazja to konrty, Ale Real Gra słabo w ataku pozycyjnym ,więc jeśli dobrze się zamurują mają wielką szansę moim zdaniem ,najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 3-1 dla Realu.
0
@LaLigaFan Nie wiem, dla mnie to brzmi całkiem normalnie... Juve nie pękło na SB i chciałem przekazać że Wolfsburg może brać z nich przykład i tyle.
0
@Stig " Jak nie przestraszą się SB tak jak zrobiło to Juve ..."
Z tego wynika, że Juve się wystraszyło na SB.
Jak widać wyżej, nie tylko ja tak to zrozumiałem.
A przekaz zrozumiałem i jestem za :)