- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1623 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1623 Culés
0
Co się dzieje Barcelono ?
Po takim meczu, trudno coś mądrego napisać, wyciągnąć jakieś wnioski. Widać jak wiele znaczy dla tej Barcy Messi, od trzech spotkań przechodzi po prostu obok meczu. Pojechał na reprezentację w niesamowitej formie, wrócił i jest cieniem samego siebie, niedokładne podania, które były jego firmowymi, łatwe straty. brak koncentracji w prostych sytuacjach to nie jest ten Messi. To najwięcej od niego zależy i od... Suareza. No właśnie zastanawiałem się czego dziś zabrakło, i sądzie że brakowało właśnie El Pistolero. kogoś kto u mnie zrobić coś z niczego. Munir to zdecydowanie nie ten poziom. Widać również, że Iniesta jest w niezłej formie to może cieszyć, coś ruszyło po jego wejściu. Andres i Rakitić to od nich będzie najwięcej zależało w rewanżu z Atletico. Muszą być w najwyższej formie, bez nich ma co liczyć na awans.
Środowy mecz musimy wygrać lub zremisować. fakt jesteśmy w kryzysie, zagraliśmy trzy kiepskie mecze, niech nie zgubi nas druga połowa z Atleti, gdyby nie czerwona Torresa strach pomyśleć co by było. Nie możemy stracić szybko bramki, bo potem będzie bicie w mur, a to dla kibica Barcelony największa udręka. Zapominamy Barco co było, w środę musimy zagrać perfekcyjny mecz, rok temu Anoeta była punktem zwrotnym i jak dobrze pamiętam po nim przyszedł mecz z Atletico, w którym powróciła dawna Barca. Niech teraz też się tak stanie i życzę sobie i Wam aby w środę Barcelona pokazała futbol z innej planety nie osiągalny dla innych drużyn. Bądźmy z drużyną. Razem osiągniemy cel. Byle do środy. Vamos Barca, Calderon musi być nasze.