- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1468 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1468 Culés
0
Ciekaw jestem gdzie wyląduje Pogba w przyszłym sezonie. Wątpię aby został w Juve.
0
@jacobFCB Chciałbym go w Barcelonie ale raczej mało prawdopodobne to jest. Jeśli nie zostanie w Juve to pójdzie do City lub PSG.
0
@PheNOmeN Jak by nie patrzeć, pasowałby tam. Też bym chciał go w Barcy. Verratti nie to wyciągnięcia już niestety. Pogba dałby wiele jakości i młodego powiewu tej drużynie. Fajnie by było.
1
@jacobFCB Jeśli nie zostanie w Turynie, to obstawiam, że odejdzie do:
a) Chelsea ze względu na to, że będzie mógł ponownie pracować z Conte;
b) PSG ze względu na możliwość powrotu do ojczyzny i grania (nadal) na najwyższym poziomie;
c) Real ze względu na perspektywę pracy z legendą francuskiej piłki (Zizou).
4
@hen0x Ale Pogba niejednokrotnie nieprzychylnie wypowiadał się o Realu. Między innymi w kontekście potraktowania Casillasa. Pisał, że dla nich liczy się tylko marketing itd.
Wątpię czy ludzie puściliby to w niepamięć.
1
@jacobFCB Już nie takie rzeczy historia piłki nożnej widziała. Poza wymienionymi przeze mnie klubami na opłacenie Francuza stać jeszcze chyba tylko te z Manchesteru (uwzględniam jedynie ligi europejskie). Do United (z wiadomych względów) raczej nigdy nie wróci. Może Pep przekona go do współpracy.
0
@hen0x Tak naprawdę może wylądować wszędzie wg mnie prędzej wyląduje w Barcy niż w Realu, choć wydaje mi się że zostanie w jeszcze na rok w Juve no cóż zobaczymy na pewno będzie łakomym kąskiem w oknie transferowym.
0
@hen0x City kasy ma aż nadto, więc nie wykluczałbym.