- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1237 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
176
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1237 Culés
0
Mam pytanie do fifaczy!
Kogo dokupić do mojego hiszpańskiego składu?
SKŁAD: http://www.futhead.com/squad-builder/jWXv1E0NU100tB1w08U1x0H31o0BH1x0MU1i0731e05sPe0EU1M0RU1j0In1r0vAdo0IAdw0XsPx01D1E0OU1J0y31e/
Na razie mam jedynie 33k i nie wiem kogo warto by było kupić. Pozdrawiam ;)
1
@kubilka Inaki Williams za algierczyka. :D
0
@Socjopata Już mam ;) ale jakoś nie potrafię nim grać :/
2
@kubilka To może Kryche za Sergio. :p
0
@Socjopata Też mam :D i nimi głównie rotuje na DM'ie
1
@kubilka Zamiast Pique, polecam Pepe. Lepsze pracowitości, lepszy pace oraz lepsze warunki fizyczne. Dodatkowo zamiast Busquetsa, używaj Krychowiaka. To samo, jest szybszy i ma większą siłę i agresję. Za tą kwotę co masz, po sprzedaży Busquetsa może byś wyrwał Krychę w informie ale to zależy od platformy na jakiej grasz.
1
@kubilka Może Ander Iturraspe?
0
@kartovel Gram na PC i jest STRASZNIE drogo :/
0
@DonAndres*8 Troche słabe staty ma :)
0
@kubilka Miałem swojego czasu IDENTYCZNY skład ;) Ale z tego co pamiętam w 1 lidze pojawiły się problemy z obroną ;P Po pierwsze ja bym przeniósł Inieste bliżej lewej strony a bliżej prawej dał jakiegoś pracusia z dobrym podaniem ;P Problem taki że w tej lidze ciężko znaleźć takiego piłkarza, ale może Inform Roberto? Na x-klocku zbyt drogi nie jest :P Pozatym o ile grasz klepą ( a to wynika z składu) to polecam Turana na skrzydło(ew. u mnie swojego czasu grał na środku i też grał dobrze ale wtedy nie ma premii do statystyk ;)
0
@kubilka Mam prawie identyczny skład, z tym że za Isco jest Koke a za Iniestę Rakitić, a w ataku na prawym skrzydle Inaki Williams (przekot) na szpicy Aduriz trzeci In Form (overall 85 - przekot również). W przyszłości zamieniam Koke na Iniestę i chciałbym kogoś sensownego dać za Konoplyankę :)