- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
0
Tak sobie myślę... Ta LM była czymś szczególnym, szansą na zwieńczenie tego świetnego okresu Barcelony, oddaniem hołdu wszystkim tym piłkarzom i trenerom, którzy przyczynili się do rozkwitu Barcy. Ryjek, Guardiola, Enrique, Puyol, R10, E2, Xavi, Iniesta, Messi i wielu innych. To tak na prawdę dzięki nim Barca miała szanse w tym sezonie obronić LM jako pierwsza na świecie. Świetny poprzedni sezon i genialny ten obecny. Kiedy Guardiola w swoim drugim sezonie odpadał z LM wydawało się, że o więcej jako kibic już prosić nie można. Szansa na obronienie tytułu była blisko... niestety. Bywa. W tym sezonie wyglądało to nawet lepiej, świetny sezon, drużyna wyglądała lepiej niż w sezonie, w którym tą LM zdobyła i... seria porażek w najważniejszych meczach sezonu. Smutne jest to w jakim stylu Barca dzisiaj odpadła, ale chyba nic nie boli bardziej, niż fakt, że prawdopodobnie po raz ostatni w swoim życiu mieliśmy szanse obserwować Barcę, która zmierzała ku obronieniu tytułu. Nie wiem jak potoczy się dalej los tej drużyny, ale ciężko uwierzyć, że Liga Mistrzów znów zostanie przez azulgranę zdobyta.
Ciężko będzie też o tyle, że geniusz Xaviego już gry nie pociągnie, serce Puyola nie wywalczy przewagi, magia Ronaldinho nie oczaruje Santiago Bernabeu, Iniesta coraz ciężej będzie miał zdominować środek pola, a Messi... To już nie ten sam Messi co jeszcze dwa sezony temu.
Oczywiście drużyna się nie rozpadnie, pewnie nie jeden wspaniały mecz przed nami, ale los rozpieszczał nas ostatnio tak bardzo, że w końcu musi nadejść moment zmian, których efekty są trudne do przewidzenia. Visca el Barca!
5
@s2h3k Wyjdz i nie wracaj jak nie wierzysz,nie jestes godzien zeby sie nazywac kibicem Barcy.
8
@s2h3k Troll tak bardzo słaby, że aż mdły. Idź spać.