- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1013 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1013 Culés
0
Ile wynosi bok kwadratu, jeśli jego przekątna to pierwiastek z 10?
1
@LuisSuarez09 Pierwiastek z 5
1
@LuisSuarez09 zal takie śmieci na mature. To tak jak zapytam czym jest mitoza i czy to ci jest potrzebne życiu?
kąt osi padania równa się kątowi osi itd itd
http://tomaszrozwadowski.natemat.pl/4197,dzisiejsze-szkolnictwo-czyli-kilogramy-niepotrzebnych-informacji
i nadal uczą niemieckiego a czemu Niemcy nie ucza się Polskiego :)
Co ci da w życiu jak zdasz mature i skończysz studia przeczytanie Pana Tadeusza.
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13287750
kiedyś o to nawet ojca zapytałem :)
w Szkole mnie nie uczyli gdzie leży wyspa Fiji czy z kim graniczy Egipt
Nie uczyli mnie także jaka jest flaga Tajlanii :) czy jaka jest waluta Meksyku :)
0
@LuisSuarez09 Nie, serio? O tej godzinie siedzisz przed kompem, a rano kartkowka z matmy? Boze, poziom La Rambli spada w dol :/
1
@Wojciech6 Myślę, że Niemcy w celach zarobkowych do Polski nie przyjadą :P mnie szkoła nauczyła 2 języków w poziomie zaawansowanym ( w tym niemiecki) i nie narzekam. Powiem więcej - nauka procentuje w przyszłości, ale młodzież nie potrafi sobie tego uświadomić :)
0
@adisont92 Powiedz mi czy wpominałem kiedykolwiek o kartkówce z matmy?
1
@Amigo_Blanco A ja za to widzę po fakcie ile rzeczy kompletnie bez sensu mi na siłę wciskano do głowy, z których zapamiętałem może 15%, a w codziennym życiu używam 5%. To co pamiętam z biologii czy chemii nie pozwoliłoby mi teraz zdać pierwszych klas, a jakoś w życiu sobie radzę i osiągam postawione sobie cele.
W Polsce się śmiejemy z Amerykanów, którzy nie wiedzą np. gdzie leży Polska czy Szwecja, ale jak przychodzi co do czego to oni osiągają sukcesy naukowe i nie tylko, zdobywają nagrody nobla, itd. Może czas, zamiast uczyć wszystkich wszystkiego, bardziej się skupić na specjalizacji?
0
@LuisSuarez09 Bo to sa zadania na poziomie gimnazjum :/ A pytasz o takie rzeczy na La Rambli zamiast nauczycielki.