- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1353 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1353 Culés
0
Kogo widzicie jako zastępcę Iniesty w przyszłości?Ja miałem nadzieję że Rafinha powoli go będzie zmieniał,ale po tej kontuzji w sumie jest wielką niewiadomą
1
@busquets5 zobaczymy w przyszłym sezonie,Iniesta jeszcze 2 lata pogra, Rafinha ma czas, przed kontuzją grał dobrze, teraz też dawał fajne zmiany
1
@busquets5 Rafinha przez 25 minut w pierwszym meczu przeciwko Atletico zagral lepiej niz Turan we wszystkich swoich wystepach. Trzeba dac mlodemu szanse.
3
@fcbcampeones0809 Też cieszę się z powrotu Rafy,ale już bez przesady z tym Turanem
0
@busquets5 Halilovic .
1
@Avada Kedavra Tylko Halilović musi jak najszybciej przejść na profesjonalny futbol, bo jak nieraz widziałem jego egoistyczne holowanie piłki i straty - co zdarza się na niższych szczeblach piłki nożnej - to nie napawa optymizmem. Poza tym to będzie świetny piłkarz.
2
@chester43 Miejmy nadzieję,że z wiekiem mu przejdzie,20lat na karku,w takim wieku niektórzy pomocnicy grający dziś w wielkich klubach kopali się jeszcze po czole :)
1
@busquets5 Ja tak się zastanawiam, czy jak Messiemu odechce się już biegać, to czy nie przeszedłby właśnie na rozegranie;) Wtedy na skrzydło jakiegoś młodego, dobrze rokującego dzika - a Messi zająłby się playmaking'iem - pod tym względem nie ma równego Leo
0
@busquets5 Ale ja nie przesadzam. Rafinha wiecej pokazal odkad powrocil po kontuzji.
0
@Krzysztof_FCB Lewa strona była by autostradą w takim ustawieniu :D
0
@chester43 Halilovic miał świetny start ale potem mu odbiło i stał się gwiazdorem. Czas żeby ktoś mu choć trochę poukładał w głowie, dla dobra jego kariery. Taki Asensio to w tym momencie o wiele lepszy zawodnik, Real będzie miał z niego nadspodziewanie dobry pożytek.
1
@busquets5 Rafinha albo Denis Suarez. Zobaczymy, który rozwinie się w lepszego grajka.