- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
5
Może kogoś zainteresuje ;)
Są pierwsze oceny "Krwi i Wina".
Na metacritic z 26 recenzji nota 92/100.
http://www.metacritic.com/game/pc/the-witcher-3-wild-hunt---blood-and-wine
A premiera już we wtorek :)
Zachodzie, ucz się jak się robi gry!
2
@macio_944 Cała seria gier Wiedźmin i Uncharted to po prostu arcydzieło. Nigdy nie będzie lepszych gierek.
0
@macio_944 Po premierze Overwatcha twierdzę, że wielkie firmy idą na dno, poza CD Project Red.
0
@PheNOmeN Dooma i Wolfensteina mi tu nie obrażaj.
0
@sewerynVeB Doom jak dla mnie to badziewie.
0
@PheNOmeN Zależy od gustu. Mi tam się podoba gra gościem, który się nie pie****li tylko działa. Jedynie czym się rozczarowałem to multi, ale kampania... Mistrzowska rzeźnia.
0
@PheNOmeN Uncharted coś pięknego.
To jedna z niewielu sytuacji, w których żałuje że jestem "PC Master Race" :D
Generalnie mam wrażenie, że gry dojrzewają. Bardzo mnie to cieszy, bo pokazują, że można dotykać poważnych tematów w wirtualnym świecie, które są bardziej imersyjne niż np. filmy.
Wiedźmin dotyka poważniejszych tematów, nie ma tam wyraźnej granicy pomiędzy dobrem a złem, często spotykamy się w tym świecie z rasizmem, czy innymi poważniejszymi problemami (np. wątek Krwawego Barona, który mnie rozwalił totalnie).
Poza Wiedźminem mamy np. This War of Mine, również polskiego studia. Gra, która pokazuje grę ze strony zwykłych cywilów i daje nam obraz tego, że wojna to coś strasznego...
Mam nadzieje, że produkcje typu Battlefield, czy inne wielkie studia również dojdą do wniosku, że wojnę można przedstawić w sposób poważny, skłaniający do refleksji, niż fajną zabawę, w której zabijamy praktycznie każdego.
Uncharted również jest grą dojrzałą moim zdaniem.
Oby więcej takich produkcji!
0
@PheNOmeN Doom badziewie, a Uncharted arcydzieło xd
0
@Tidus Dokładnie tak.