- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
3
Jeśli uważacie że po tym co grał wczoraj Ronaldo dostanie Złotą Piłkę, to radzę brać mniejszą dawkę tego co używacie, cały mecz był pod grą, może z 6 razy próbował dryblować, raz mu się udało. On najlepiej co robił, to oddawał piłkę Modricowi i Kroosowi lub cofał do Marcelo. Został bohaterem ponieważ trafił w konkursie rzutów karnych i napiął klatę, podobny finał do tego z Lizbony w wykonaniu Portugalczyka.
0
@daniel32778 Grał cieniutko i bardzo daleko mu do Messiego (nawet nie powinienem ich tutaj porównywać) czy Suareza - ale to nie znaczy, że nie wygra ZP. Znając życie nabije goli na jesieni, ludzie popatrzą na zwycięstwo w LM i króla strzelców tej imprezy... efekt prosty do przewidzenia. Leo musi wygrać CA, może coś z tego będzie.
0
@Korbel Jeśli Ronaldo zaliczy słabe Euro, a mogę być w 90% przekonany że tak będzie, bo Portugalia jest słabsza nawet od naszej kadry i na jesieni nie odpali, to nie dostanie Złotej piłki, chciałbym żeby dostał Suarez, ale pewnie tak nie będzie.
1
@daniel32778 Do ZP daleka droga jeszcze. Trzeba pamiętać, że przed nami Euro i CA, dodatkowo runda jesienna, która w zasadzie jest decydująca dla wyborów ZP. Więc spokojnie, nie ma powodów póki co, żeby to CR7 zdobył tą nagrodę.
EDIT: Chociaż wybór pewnie będzie ponownie między Messi-Ronaldo-Neymar-Suarez. Ewentualnie Bale i Lewy mogą się liczyć, ale to już zależy od kolejnych miesięcy.
0
@Qlewer Euro i CA może wyłonić nowych bohaterów. Griezmann albo Carrasco np. mogą jeszcze sporo namieszać o ile będą brylowali na tym turnieju, a ich reprezentacje coś osiągną.
0
@daniel32778 No ale nie każdy głosujący spojrzy na to jak zagrał tylko że wygrał
0
@Ledsbourne Griezmann i Carrasco właśnie przegrali finał LM. Szanse na cokolwiek drastycznie spadły. Musieliby zrobić kosmiczne występy. Bez tego nikt ich nie postawi ponad MSN i Ronaldo.