- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
0
Napisaliście kiedyś list do jakiegoś piłkarza Barcy? Odpisał wam?
1
@Karooos Ja pisałem do klubu kilka razy. Zawsze odpowiedź przychodziła i zawsze to samo: plakat lub jakiś autograf. Chociaż autograf trafił mi się tylko raz to miałem szczęście bo był to Messiego ;)
0
@Gaucho9 Pisali ci jakieś słowa? Czy tylko plakat czy autograf?
0
@Gaucho9 Słuchaj, mam prośbę, mógłbyś napisać, na pw, adres, co napisać, itp, proszę cię bardzo,
0
@Gaucho9 Też chciałbym napisać do nich, i proszę o pomoc
0
@Gaucho9 Ja też bym prosił jak kolega wyżej. A nóż widelec jakieś fanty przyślą :)
1
@Karooos W odpowiedzi dostałem pozdrowienia od prezydenta klubu i duży plakat (zdjęcie jakie zawsze robi drużyna przed nowym sezonem wraz z całym sztabem itp.). Pozdrowienia od prezydenta były zawsze te same, na oddzielnej, niewielkiej kartce i do tego właśnie jakiś plakat czy autografy, lecz nic więcej nie odpisywali. Wszystko było w dużej kopercie klubowej z logiem klubu.
Ja w swoim liście pisałem ogólnie, dlaczego kibicuję i czemu piszę list, lecz myślę, że tych listów (wysłałem 5-6) nikt i tak nie czyta.
List wysyłałem na adres klubu (nie pamiętam teraz, nie mogę znaleźć koperty) jednak w internecie łatwo znajdziecie. Na pewno będzie na oficjalnej stronie klubu.
Odsyłam także to kanały na YouTube: Krzychu Hallen. Prowadzi on serię listy, gdzie piszę bo piłkarze i raczej ZAWSZE otrzymuje odpowiedź z autografem. Poszukajcie na jego kanale, kiedyś wrzucił filmik, w którym mówi co piszę i gdzie wysyła, aby otrzymać autograf jakiego chce piłkarze. Uzbierał ich już sporo więc raczej sposób jest przydatny. Ale to tylko jeżeli zależy wam na autografach.
Odpowiadam do Karooos'a, ponieważ on był autorem posta. ;)