- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
3
Moi mili mam ogromny problem z użytkowaniem fcbarca.com na androidzie (przeglądarka chrome, telefon Huawei). Gdy wchodzę na jakikolwiek artykuł lub la ramblę, to po 2 sekundach wyskakuje mi reklama. Ale nie taka, że mogę ją zamknąć x, tylko taka która zastępuje mi całą stronę i nie można jej wyłączyć. Muszę wówczas zamknąć całe okno. Może to przypadek, ale pojawił się ten problem gdy pojawiła sie tu na naszej stronie ta reklama z Lewym Huaweia. Wcześniej był ten problem sporadyczny, ale teraz dzieje się to pod każdym artykułem. Ta reklama (najczęsciej jakieś ruletki internetowej lub reklama, że mam niby wirusa) nie pojawia się tylko na stronie główej. Pojawia się ona TYLKO na fcbarca.com.
Pomożecie???
Przepraszam, dopiero zauważyłem, że Robertinho zajął się już tym problemem.
2
@feiticeira większość z nas tak ma, złośliwe reklamy, przez które trzeba zamykać przeglądarkę, bo innej opcji nie ma... często strona jest niemożliwa do przeglądania
0
@feiticeira ogolnie to chyba cos z tym zrobili bo ja juz np tak nie mam , mialem co chwile
0
@feiticeira Naprawdę musicie wtedy zamykać przeglądarkę? Mówicie o tej reklamie gdzie wczytuje się nowa strona i jest tam tekst typu: "Twój telefon został zainfekowany coś tam coś tam..." i znajduje się również tam logo Google? jeśli tak to u mnie otwiera się to po prostu w nowej karcie i wystarczy tą kartę zamknąć.
0
@feiticeira Ja mam czesto dokladnie ten sam problem.
0
@feiticeira Dzisiajj na moim Huawei to ledwo na strone wchodze, co 2 minuty mi to wyskakuje i jestt problem z korzystaniem ze stronki.