- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1681 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1681 Culés
6
MD/El Periódico: Marc Bartra zostanie piłkarzem Borussii Dortmund. Barça robi wszystko, aby do porozumienia dodać opcję odkupienia Hiszpana
0
@BarcaInfo Watpie ze bedzie gral tam podstawowej :)
3
@lukas_0403 Odchodzi Hummels, a na dodatek przyszłość Suboticia stoi pod znakiem zapytania. Jeżeli Jamie Vardy w wieku 29 lat stał się jednym z najlepszych napastników na świecie, to nie ma rzeczy niemożliwych :)
2
@BarcaInfo Do tego Marc Bartra przechodzi testy medyczne. Niemiecki klub zapłaci za piłkarza wysokość klauzuli wykupu (8M). [MD]
0
@BarcaInfo Podobno za Glika chca wylozyc 10mln
0
@Sawik_10 To nadal Sokratis i Ginter :) ale odejscie Suboticia chociaz swiatelko w tunel rozpala
1
@BarcaInfo Skoro wpłacają te 8 mln, to czy mamy jakiekolwiek argumenty, żeby uzyskać opcję odkupienia?
0
@Korbel Jedynie takie ze mozemy sie nie zgodzic to BVB bedzie musialo wplacic cos kolo 15 mln 8dla nas 7 dla skarbowki
1
@Korbel Bartra sam może nalegać na taką opcję w swoim kontrakcie, skoro jego celem jest osiągnięcie sukcesów w Barcelonie.
0
@Ledsbourne Przeciez to mu zaszkodzi w klubie jako nowemu zawodnikowi.
0
@Korbel Barca jest naprawdę naiwna, że wszędzie próbuje wciskać te opcje odkupu czy pierwokupu.
0
@lukas_0403 Ach, czyli nie aktywują klauzuli, tylko normalny transfer? Może być i tak, nie wiem.
@Leds: Nalegać to sobie może, ale jeśli oni nie chcą takiego warunku, to go po prostu nie wezmą i tyle.
0
@Korbel Aktywacja klauzuli to ogromne podatki umownie zeby nie psuc atmosfery miedzy klubami klub przystaje na cene z klauzuli ewentualnie 1 mln wiecej lub jakas inna pierdola. Taki transfer Neymara do Realu to szczyt idiotyzmu bo nawet ich nie stac na wywalenie 350mln na transfer przy aktywacji klauzuli