- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
3
Sandro - wolny transfer. Alves - wolny transfer. Bartra - (zapewne) Dortmund.
Do odstrzału zostają jeszcze: Douglas, Vermaelen, Adriano i piłkarze na wypożyczeniach (Montoya, Song, Tello i zapewne Halilovic).
Transfer Denisa wciąż nie do końca potwierdzony. Ciekawe czy klub zdecyduje się wykonanie jakiegoś poważnego ruchu jeszcze przed EURO.
0
@hen0x Barcelona to sie moze decydowac albo nie. Nikt nie sprzeda reprezentantow kraju przed turniejem.
5
@lukas_0403 Klub zmienili już chociażby Xhaka czy Sanches. Poza tym, nie każdy zawodnik, którym Barcelona się interesuje, jedzie na EURO.
0
@hen0x Verma zostanie.
0
@hen0x Adriano też pewnie za darmo odejdzie, on ma relatywnie wysoki kontrakt i klub pewnie zrobi wszystko, żeby się go pozbyć z listy płac (co osobiście popieram). Douglas też może zostać oddany za free, bo nikt go nie chce. Jedynie na wypożyczonych i Vermie coś zarobimy. Trzeba kupić Denisa, zmiennika do ataku, dwóch bocznych obrońców i stopera. Mówi się też o Pjaniciu i Bellerinie - nie zdziwię się, jak Arda i Vidal zostaną także sprzedani.
1
@barcafan_89 Tello - klauzula wykupu na poziomie (ponoć) 8 milionów euro. Montoya - może być ciężko, pewnie odejdzie za grosze. Song - mocno liczę na zainteresowanie z Chin. Halilovic podobno kosztować ma 10 milionów i to chyba jego odejście najmocniej zasili budżet. Również jestem zdania, że Adriano i Douglas odejdą za darmo. Ten drugi najprawdopodobniej na wypożyczenie. Vermaelen (głównie z powodu kontuzji) zbyt wiele raczej kosztować nie będzie.
Nie wierzę w odejście ani Ardy, ani Aleixa. Jeszcze po jednym sezonie na Camp Nou na pewno (moim zdaniem) spędzą.
Co do transferów, to przewiduje sprowadzenie czterech zawodników. Stopera, kogoś kto będzie alternatywę na lewą obronę, Denisa i "rezerwowego napastnika".
Wydaj mi się, że o miejsce na prawej flance defensywy rywalizować będą Aleix i Sergi Roberto. Jeśli żaden z nich nie wypali, to klub dopiero wtedy (najwcześniej zimą) sprowadzi kogoś nowego.