- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
Jak widzę na Twiterze i FB #PrayforOrlando i znowu filtr na profilowe z flagą LGBT to się zastanawiam dokąd ten świat zmierza. jestem przekonany, że takie zamachy się nie skończą. Dopiero kiedy będzie za późno i zginie naprawdę duża liczba ludzi to wtedy te osoby przejrzą na oczy. To kwestionuje SENS ISTNIENIA serwisów społecznościowych.
0
@Brainiac_FCB_ 50 osob to nie jest duza licza ludzi? :P
1
@fcbcampeones0809 Czy ja mówię coś o ilości ofiar? Jak w katastrofie rosyjskiego samolotu w Egipcie zginęły 224 osoby, to jakoś nie było takich akcji. Ja nie bronię Rosjan, ale wolność słowa jest selektywna. Nawet wtedy hashtagi w stylu #PrayForRussia były usuwane z głównych stron FB i Twittera, a nawet często były blokowane.
0
@Brainiac_FCB_ Przypomnij mi, czy ta katastrofa samolotu to było celowe zestrzelenie czy zwykły wypadek? Przyznam, że nie śledziłam tego zbyt uważnie, ale jeśli to był wypadek, to odpowiedź jest prosta, czemu nie było podobnej akcji za wyjątkiem kilku wyjątków. Wypadek, nawet taki jak rozbicie samolotu ma inny wydźwięk niż celowy mord na dziesiątkach osób. Stało się, maszyna zawiodła, człowiek się pomylił, ale nikt celowo samolotu nie rozbił. Zamachowiec z Orlando czy wcześniej ci z Paryża planowali to wszystko i po prostu z zimną krwią wymordowali wielu ludzi. To trochę niesprawiedliwe, ale raczej już zawsze ludzie będą reagować w inny sposób na wypadki niż na morderstwa. Po prostu morderstwo, zwłaszcza w miejscu, w którym mamy prawo czuć się bezpiecznie, dotyka nas bardziej.
0
@Nigaki Ta katastrofa w Egipcie to był zamach ISIS, dlatego Rosja weszła z wojskiem do Syrii. Nie mówię o tej katastrofie nad Ukrainą,
1
@Brainiac_FCB_ Ale kto przejrzy na oczy? Zamachowcy, czy może ludzie, którzy solidaryzują się z ofiarami i ich rodzinami za pomocą portali społecznościowych?