- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 816 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
172
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 816 Culés
2
Ale wiecie co? My tak się śmiejemy z Ronaldo że mu nie wychodzi w reprezentacji, kibice Realu śmieją się z Messiego, że jemu nie wychodzi w reprezentacji, śmiejemy się z innych wielkich piłkarzy którym w reprezentacji nie wyszło. Ale z drugiej strony to tak się im trochę współczuje że są wielcy w klubach a w reprezentacjach nie wychodzi. Moim zdaniem to kwestia psychiki. Tak ważnej w sporcie rzeczy...
37
@JanekSport Gdyby nie Higuain to Leo zdobywałby puchary w reprezentacji, ale jak ma się takiego sabotażystę który marnuje setki w finałach to ciężko zdobywać puchary.
41
@JanekSport Messiemu nie wychodzi w reprezentacji?
Wyciagnal ich do finalu MS i dzieki Higuainowi go nie wygral,rok pozniej poprowadzil reprezentacje do finalu CA i znowu lut szczescia przeciwnikow zadecydowal o tym ze nie podniosl pucharu.
2 gole do Batistuty plus polfinal w tym roku i szansa na wygranie. 3 rok z rzedu ciagnie zespol do samego konca wiec nie rozumiem jak mozna mowic ze mu nie idzie :)
1
@samo306 Pod pojęciem "nie idzie" rozumiem "nie wygrywa tytułów". A tak to wiadomo - niejeden by chciał występować we finałach :D
1
@JanekSport A moim zdaniem to kwestia szczescia i braku chemii pomiedzy zawodnikami z reprezentacji. Futbol klubowy juz dawno wyprzedzil futbol miedzynarodowy.
0
@JanekSport Z Ronaldo sie śmiejemy za:
Jego symulki zarówno w reprezentacji jak i klubie
Jego teksty pomeczowe zarówno w reprezentacji jak i klubie (Atletico Islandia)
Co do jego trofeów z drużyna narodowa to nie jest powód do śmiechu tylko pokazuje ze jak ma ciutkę gorszych partnerów to totalnie sobie nie radzi - choc akurat tem argument często mnie śmieszy bo widać ze na euro sporo okazji koledzy mu wypracowali - ale to samo było choćby na ms z Ghana
0
@fcbcampeones0809 Po cześci tak po cześci nie - bo w futbolu klubowym ci najlepsi kupują kogo chcą a szczególnie taki Real wiec obstawa Ronaldo w Realu jest sporo lepsza ale tu na turnieju gdzie Portugalia nie gra z tuzami koledzy sporo okazji wypracowali juz CRowi.
W przypadku Messiego to jego wyniki z turniejów reprezentacyjnych wyglądają całkiem imponująco (wygrana ms u-20, IO2008, finały CA 2007 i 2015, finał ms 2011, 1/4 ms 2010 i 2006 i teraz 1/2 CA z szansa na więcej)
0
@samo306 Bez przesady z tym samodzielnym wprowadzeniem do finału. Nie strzelił żadnej bramki w fazie pucharowej. Argentyna finał zawdzięcza swietnie zorganizowanej defensywie.
0
@Messitonajlepszyklub Iniesta tez nie strzela bramek w tym roku a i tak jest najlepszym graczem turnieju i swiat sie nim zachwyca :)