- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 816 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
172
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 816 Culés
8
Neymar ma pewien problem. Chce być najlepszy na świecie, a także liderem zespołu. Niestety nie osiągnie tego w Barcelonie, gdy będzie w niej Messi, a nad odejściem Argentyńczyka nie ma co polemizować. Jeśli Neymar jest cierpliwy, to zostanie liderem i jednocześnie najlepszym na świecie, a jeśli aż tak woli pieniądze i brakuje mu cierpliwości, to odejdzie do tego PSG i będzie tylko liderem mocnej drużyny w bardzo słabej lidze. Jego wybór. Mi on strasznie przypomina Ronaldinho - balangi, tripy samolotami w czasie wolnym do innych krajów na imprezki, kobiety i inne. Szansa, że skończy tak samo jak R10 jest spora, bo wokół niego od kilku już lat obracają się ogromne sumy pieniędzy, które wpływają mega na psychikę i charakter. Przecież nie będzie grał za darmo, musi grać za 15 baniek za sezon, czyż nie? Czy nie można być po prostu profesjonalistą i robić swoje? Może łatwo mi to mówić, ale mój komentarz ma inny przekaz - jeśli gość woli kasę, to niech spieprza gdzie pieprz rośnie, bo takich w Barcelonie nie trzeba. Albo pieniądze, albo status legendy barcelońskiego klubu. Tyle w temacie, jak chce kasę, to niech leci, jak chce grać w futbol, to niech zostanie. A do Barcelony trudniej wrócić, niż do niej trafić, więc bilet w jedną stronę dla niego. A! No i tylko wpłata klauzuli, inaczej tego nie widzę. Oskubać z hajsu Szejków, stać ich. Dzięki za uwagę.
0
@Bartra_FCB Moim zdaniem nigdy nie dorówna CR7 i Messiemu,nie ta mentalność.Nie znam go więc nie chcę oceniać jego osoby,ale sprawia wrażenie imprezowicza,a to nie idzie w parze z pracą
3
@Bartra_FCB Nie ma to jak psycholodzy La Rambli. Rozłożone wszystko na czynniki pierwsze.