- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2047 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2047 Culés
1
Lepiej kupić telefon u operatora czy samemu np przez internetb zamówić? Wiem, że kazde z tych rozwiazan ma swoje plusy i minusy, ale chodzi mi o Wasza opinie. Jakie rozwiazanie uwazacie za lepsze?
2
@pio92 Ja kupowałem na allegro zawsze ale ost kupiłem w neonecie, odrazu ubezpieczylem wyświetlacz . Raczej już tylko tak będę kupował
2
@pio92 Ja zawsze brałem telefon z Orange, już od wielu, wielu lat, nigdy żadnych gwarancji oprócz tego, że próbowałem wgrać Bade 2.0 i popsuło mi się coś :D
2
@pio92 Ja polecam kupować telefon z tzw. "wolnej sprzedaży", czyli własnie nie u operatora z niebranowanym systemem. Więcej o brandowaniu telefonu przeczytasz tutaj: http://www.gsmmaniak.pl/415440/brandowanie-telefonu/
Tylko tutaj również musisz uważać, i dopytać jeśli nie jest zapisane w opisie np. aukcji czy telefon właśnie nie został u takowego operatora kupiony już wcześniej. Ja kupując telefon zawsze bronię się rękami i nogami by nie pochodził z żadnej sieci.
1
@pio92 Żadne nie jest lepsze, tylko każde jest skierowane do innych ludzi. Ja przykładowo mam telefon w mixie w Play i dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bo za połowę niższą cenę telefonu niż w sklepach mam dodatkowo smsy, rozmowy i internet za darmo. Tylko, że jeśli ktoś nie dzwoni za dużo i nie wysyła miliona sms dziennie to w zasadzie w ogóle się nie opłaca.
Jeśli chodzi o gwarancje i takie tam, to w Play akurat wszystko działa bardzo sprawnie.
0
@KamQiX a kupując nw oficjalnym sklepie samsunga unikne brandowania telefonu?
0
@pio92 Nie unikniesz. Wszystkie telefony są brandowane przez producenta i opcjonalnie przez operatora. Zresztą większość telefonów ma funkcję wyłączania zbędnych aplikacji, których nie da się usunąć, więc to w zasadzie nie jest problem.