La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

7

Co ciekawe "właśnie dziś we Francji przestał obowiązywać stan wyjątkowy wprowadzony w listopadzie po atakach w Paryżu."
Święto Bastylii, koniec stanu wyjątkowego, po Euro w którym było spokojnie... ech, idealny moment wybrali sobie na zamach.
Ale tak jak już ktoś tutaj powiedział:
To się nie zmieni. Dojdzie do tego, że albo muzułmanie i tym podobni ludzie przejmą Europę z takimi incydentami jak dziś, albo po prostu wybuchnie duża wojna...

0

@macio_944 Stan wyjątkowy trwa do 26 lipca.

0

@barcelonistaKRK Nie.
"Francja nie przedłuży stanu wyjątkowego wprowadzonego po zamachach terrorystycznych w Paryżu - oświadczył prezydent Francois Hollande w tradycyjnym wywiadzie telewizyjnym z okazji święta narodowego 14 lipca. - Nie możemy przedłużać stanu wyjątkowego w nieskończoność, to nie miałoby sensu. Znaczyłoby to, że nie jesteśmy już republiką, w której rządy prawa obowiązują we wszystkich okolicznościach - powiedział Hollande."

0

@macio_944 Przedłużyli w maju do 26 lipca i wczoraj powiedział że nie przedłużą dalej.

0

@barcelonistaKRK Wczoraj powiedział, że kończy stan wyjątkowy tego samego dnia, a nie że z dniem 26-go lipca.
"Hollande ogłosił koniec stanu wyjątkowego przy okazji francuskiego święta narodowego, rocznicy zburzenia Bastylii 14 lipca 1789 roku."

0

@macio_944 Decyzje o zakończeniu/przedłużeniu stanu wyjątkowego musi podjąć parlament, a nie prezydent.

0

@barcelonistaKRK Był podjęty przez parlament, a prezydent to ogłosił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?