- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1776 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1776 Culés
0
Ale tak wam szczerze powiem,że jak wczoraj czytałem te komentarze o Andre Gomesu.Że przereklamowany itd.To aż oczy mnie zabolały.Miał gość świetny sezon w Valencii,ma dobre warunki fizyczne,jest szybki,zwinny,dobry technicznie,nie wiem co wy od niego jeszcze chcecie.Obejrzyjcie sobie filmiki na youtube jeśli go nie śledziliście.Ja widziałem jego parę meczy i mniewam,że to dobry piłkarz.Pozdrawiam.
0
@GokuFcBarca Zgadzam się z tobą. Nie wiem co niektórzy chcą od tego gościa. Jak na budowę swojego ciała to jest mega zwinny i szybki, żadko spotykane. Obunożny, kreatywny, świetny drybling, zapewne z dyni też stuknąć umie..
1
@Bambus150400 Po Euro sa takie opinie bo tam gral slabo, ale wedlug mnie dlatego, ze musiał grac jako ofensywny pomocnik, a on bardziej rozgywajacy jest.
0
@GokuFcBarca Ponieważ jestem leniwy:
StrangeFruit
22 lipca 2016, 00:26
@Adek124PL: Ja parę oglądałem,i prawdę mówiąc dupy nie urywał. Jeśli się nie ogarnie i nie zacznie pracować w defensywie (do tej pory niby coś tam biegał,szarpał,ale bez przekonania),to słabo to widzę. Jest podatny na kontuzje.Mimo wysokiego wzrostu głową gra przeciętnie. Potrafi błysnąć efektowną sztuczką,żeby chwilę później zniknąć na resztę meczu. Statystyki ma nieciekawe. Nie skreślam go na starcie,bo:
-zwyczajnie nie mam tego w zwyczaju
-jest młody i może jeszcze się rozwinąć
Pozdrawiam. ;)
0
@StrangeFruit Podatny na kontuzje...kiedy je tak lapal?
0
@GokuFcBarca Cena o jakiej mówiono była za wysoka. 40, czy 50 mln że zmiennymi wypadłoby tragicznie. Jestem sceptyczny wobec niego, bo cenę ładnie zbili.
0
@Bagsik84 Kiedy..? A choćby na ostatnim Euro,hahaha. ;) Poza tym jeśli dobrze pamiętam,to w zeszłym roku miał podobną kontuzję mięśniową. Dwa razy. ;)
0
@StrangeFruit w ciągu dwóch sezonów opuścił 5 spotkań w LaLiga przez kontuzje - uraz mięśniowy. a wystąpił w 63 meczach w lidze....no strasznie podatny na kontuzje:) żeby tak nasi wszyscy piłkarze mieli takie problemy:)