- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2030 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2030 Culés
0
ranger3120 podsunął temat 3-4-3, jako uzasadnienie nadmiaru pomocników...
W sumie chyba ma to sens... Co sądzicie?
Pique, Masche, Umtiti (Digne)
Roberto (Arda), Rakitić (Gomes), Iniesta, D. Suarez (Rafinha)
0
@Mazi Arda najprawdopodobniej odejdzie, no chyba że Samper zostanie wypożyczony
13
@Mazi No tak, a Sergio Busquets niepotrzebny jasne.
0
@Mazi Myślę,że jednak większa równowaga jest przy czwórce w obronie.
0
@Gaucho Nie widzę Busiego w 3-4-3. Jego miejsce jest na pivocie. Zresztą 3-4-3 będzie (tak myślę) stosowane w meczach ze słabszymi, gdzie Busi będzie mógł przede wszystkim odpocząć.
1
@Mazi 3 obrońców i brak defensywnego pomocnika? :o
0
@Mazi Dlatego ja nie widzę na dłuższą metę 3-4-3. Zresztą z 4-3-3 można łatwo przejść w 3-5-2 ze słabszym rywalem.
2
@Gaucho Nie pisałem nigdzie, że 3-4-3 ma być podstawową formacją... Ma być uzasadnieniem naszych transferów. ;) W meczach z drugą częścią tabeli - dla dominacji i "masakracji" jak najbardziej.
0
@Mazi Pewnie się nie znam ale ja nie widze gry z 3 obrońcami, już Guardiola z tym kombinował i nie wyglądało to dobrze.
0
@dontripe De facto długimi momentami gramy z 2 obrońców w obronie (Alves i Alba grali wyżej w linii pomocy). Nic nie stoi na drodze by Pique z Umtitim grali w obronie, Masche "odgrywał" rolę Busiego / 3 obrońcy.
0
@Mazi Wszystko pięknie ładnie tylko kolega zapomniał że jest taki gracz jak Jordi Alba i jest pewniakiem do wyjściowej jedenastki.
1
@Matsen I gdzie Ty widzisz miejsce w 3-4-3 dla Alby? W obronie? Nie bardzo. W pomocy? Mało kreatywny...
0
@Mazi W drużynie Enrique Alba jest kluczowy.
0
@Mazi Chyba że może grać jako cofnięty skrzydłowy.