- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
17
Podejrzewam, że plotki o Fabregasie to bzdura aczkolwiek znów odżyła we mnie swego rodzaju tęsknota za tym graczem. Pamiętam, jak liczyłem na jego transfer, jakie nadzieje w nim pokładałem. Teraz sądzę, że nie kochał Barcy tak jak to sie poczatkowo wydawało wszystkim cules. Przed sezonem 14/15 odszedl Xavi - nie został walczyć o pierwszy skład. Stchórzył i tego mu wybaczyć nie umiem. No i jeszcze kolejne nazwisko które mnie uwiera - Thiago Alcantara. Nie mieści mi się w głowie jak mogliśmy wypuścić tak łatwo taki talent. Alcantara to prawdziwa perła, gracz który ma to co charakteryzuje największych -potrafi wykonać zagranie o jakich inni baliby się pomyśleć. Jest lepszy niż Denis Suarez o młodszym bracie nie wspominając - niestety. Mieliśmy zawodnika na dekadę a oddaliśmy do za paczkę frytek. Do dziś mnie to boli.
6
@Michal1995 Xavi stchórzył? serio? On odszedł aby dać miejsce młodszym. To samo było w reprezentacji. on to zrobił dla dobra klubu. Widział, że nie daje rady, wiec trzeba odejść, coś się kończy, coś się zaczyna.
1
@Michal1995 Nwm ja się cieszę że Alcantary nie ma , po co nam fochliwy piłkarzyk który do tego łapie ciągle kontuzje
1
@Michal1995 Thiago jak dla mnie dupy nie urywa. Chłopak jest dobry to trzeba przyznać, ale niczym fantastycznym mnie nie zaskakuje. Po prostu solidny piłkarz w dodatku bardzo szklany.
8
@Barceloniarz FCB Myślę ze on miał na myśli ze Cesc stchórzył akurat wtedy gdy Xavi odszedł z Barcelony ; )
3
@Barceloniarz FCB Źle to sformułował, ale chodziło mu o Cesca przecież...
0
@Szmulek Odszedł 3 lata temu, ma 25 i wchodzi w najlepszy etap dla piłkarza ale ciężko powiedzieć, żeby po transferze wskoczył na wyższy poziom. Jak dla mnie to on się prawie nie rozwinął od odejścia. A na pewno wciąż nie wskoczył na poziom na który ma potencjał. Wystarczyło trochę cierpliwości a byłby liderem środka pola Barcelony. Jego strata. Ciekawe ile pogra po powrocie Costy, Robbena i Renato.
3
@Barceloniarz FCB Przecież mi chodzi o Fabregasa.
1
@Razorek No na pewno z Martinio grałby pierwsze skrzypce. Prawda jest taka, że on już po sezonie 12/13 powinien grać w podstawowej jedenastce, lecz nie miał tego zapewnionego i odszedł.
0
@N11 Chcesz mi powiedzieć, że był lepszy od Xaviego, Cesca i Iniesty?
1
@Razorek Xavi wchodził już powoli w wiek gdzie jego rola powinna być taka jak w sezonie 14/15. Thiago właśnie nie miał być następcą Iniesty, tylko Xaviego. Z Fabregasem mogliby się rotować. Choć wiadomo, że Fabregas większość wspaniałych statystyk wypracował jesienią, a nie wiosną. Łapanie za słówka nic ci nie da.