- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
29
Oficjalnie: Claudio Bravo nowym zawodnikiem Man City za 18 mln euro + 2 mln zmiennych. https://pbs.twimg.com/media/CqtdWcMW8AEGoEP.jpg
0
@BarcaInfo A to cenę zaporową walnęli...
22
@KorNick 18 + 2 mln zmiennych za 33 letniego bramkarza to bardzo dobra cena.
0
@BarcaInfo Na ile kontrakt?
11
@KorNick W całej historii jedynie Buffon, De Gea i Neuer kosztowali więcej. Przy czym wszyscy byli młodymi zawodnikami w momencie transferu :)
1
@Zeidarusek Na 4 lata. :)
2
@BarcaInfo Jak najbardziej, ale to City, do tego kupują ważnego piłkarza Barcelony, bramkarza, którego pilnie chcieli sprowadzić.
0
@BarcaInfo W sumie jestem zadowolony że wreszcie sprzedajemy kogoś za więcej niż kupiliśmy, a przecież on jest dawno po 30.
0
@KorNick To,że mają do dyspozycji wiele mln. to nie znaczy,że będą nam dawać 30/40 mln za 33 - letniego bramkarza. Bez przesady.
0
@BarcaInfo Optymalną kwotą byłoby 25 mln lub 20+5, mają tyle kasy, że kupują 20-latków za 50-60 baniek.
0
@KorNick Teraz jest taki rynek,że za młodych się bardzo dużo płaci.
0
@KorNick Liczyłem na 20 mln i uważam że to byłaby dobra cena no ale 18 to nie 16 jak wcześniej spekulowano... Mimo wszystko do końca zadowolony z tej ceny nie jestem ale ważne że udało im się wyciągnąć z tych 16 do 18.
0
@Stinger Faktycznie to straszne ,że nie dostali za niego 20 mln. ehh...
0
@MarioVeB! Może dla ciebie 2 mln to mało ale gdyby tak na każdym piłkarzu "tracić" 2 mln to uzbierałoby się od cholery kasy..., a ty powinieneś się schować z tymi "swoimi" 16 mln. Tak jak mówiłem Bravo jest wart więcej i więcej dali.
0
@Stinger Płakałeś za 20 mln dali 18 :D ..Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem wiedziałbyś że nikt 20+ nie da ale nigdzie nie pisałem o 16 mln.