- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
1
wiem,że to pytanie się powtarza, ale macie jakąś fajną tapetę z Klubu w dobrej jakości? Uprzedzam odpowiedzi, sprawdzałem, ale nie znalazłem nic odpowiedniego
1
@gagass Rozumiem, że na komputer? Chcesz herb, zawodników, stadion czy jeszcze coś innego?
0
@Nigaki to mi jest obojętne :)
1
@gagass Jak tak trochę poszukałam, to też nie znalazłam nic ciekawego, może poza tym, choć jest na niej jeszcze Pedro i Xavi ;)
http://orig04.deviantart.net/7d03/f/2014/359/1/7/fc_barcelona_wallpaper___the_deadly_team__by_fletcher39-d8b5ksj.png
Kilka ciekawych się trafiło, ale były niestety małe.
0
@Nigaki a gdybyś mógł jeszcze mniejsze też przesłąć
1
@gagass http://img11.deviantart.net/0957/i/2014/205/d/5/lionel_messi_wallpaper_by_nirmalyabasu5-d7s1gwv.jpg
http://img00.deviantart.net/69d1/i/2014/340/5/f/gerrard_pique_fc_barcelona_wallpaper_by_ryangfxpictures-d88w9fs.jpg
http://img12.deviantart.net/9254/i/2016/213/7/c/lionel_messi_2016_17_wallpaper_by_rakagfx-dac8uwg.jpg
http://img01.deviantart.net/c964/i/2016/008/e/8/neymar_suarez_messi___2015_16_wallpaper_by_abbes17-d9n6s0r.jpg
http://img15.deviantart.net/d6b1/i/2014/192/7/c/fc_barcelona_wallpaper_by_berkayuzer1903-d7q77f0.png
http://img11.deviantart.net/57d3/i/2016/219/9/0/lionel_messi_wallpaper__fc_barcelona__2016_17_by_ghanibvb-dad028k.jpg
http://img12.deviantart.net/3877/i/2016/202/b/6/fc_barcelona_new_kit_2016_17_wallpaper_by_cjdesigns5-da4lbok.jpg
http://orig00.deviantart.net/24e9/f/2015/174/6/5/fc_barcelona_wallpaper_2015_by_rafaelmaximo-d8yirqr.png
Tak jak mówiłam, śmiesznie małe. Ja takie czasami ustawiam na środku ekranu, a wokół czarne tło, wtedy nawet nie wygląda to źle :P
0
@Nigaki dzięki wielkie :)
0
@Nigaki Eleganckie, tylko troszkę przestarzałe ;) przydał by się nowy Messi :D