- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 908 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 908 Culés
1
Wynik świetny nawet jeśli spojrzymy z kim graliśmy. Podobało mi się wszystko w tym meczu poza brakiem 3 zmiany u Lucho.. nie rozumiem jak ktoś może przejść obojętnie obok tego szczegółu, który jest bardzo ważny i daje komfort kiedy ma się wynik na swoją korzyść. Kupiliśmy za 30mln napastnika który co? Przecież to aż się prosił żeby dać Paco zagrać, tym bardziej ze tu by mu się grało dużo lepiej, niż w 1 meczu w którym, nikt prawie mu nie podawał, obrona Częstochowy.. chłopak wszedłby nawet na 15 min, zrobił dobra akcje, może coś więcej.. i już ma pewność siebie, ale po co..
Nikt mi tego w dobry sposób nie wytłumaczy bo uważam to za głupotę, mieć zmianę przy tak kolosalnym wyniku i z niej nie skorzystać.
4
@kris81 Za głupotę to ja uważam wyolbrzymianie tego problemu. Jeżeli wy naprawdę myślicie, że Paco dostałby objawienia po 15-20 min w tym meczu to gratuluję.
0
@kris81 Zagrał padlinę w debiucie niech siedzi. Wczoraj wszyscy wychwalali decyzję o tym, że D. Suarez na trybunach żeby się ogarnął, a teraz wielka krytyka , że Paco nie wszedł. Przynajmniej L. Suarez dublet ustrzelił i całe MSN szczęśliwe. Paco szansę jeszcze dostaniei mam nadzieje, że nie będziemy płakać "kogo to kupiliśmy". Drużyna grała dobrze, Celtic nie kopał , więc mnie to nie dziwi, że 2 zmiany. Początek sezonu na rotacje i zmiany w trakcie meczu przyjdzie czas.
0
@Qlewer Tu nie chodzi o objawienie, jak by zagrał tego nie wiemy, obydwaj. To jest świetny napastnik który musi grać. Suarez to najlepsza 9, wiec skoro jest moment ze może łapać minuty, powinien wejść.