- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1741 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1741 Culés
0
Siemka, Temat dla ćwiczących na siłowni, Wróciłem do treningów na własnej siłowni(podstawowy sprzęt modlitewnik ławka prosta skos) i chciałbym dołożyć do podstawowych treningów (biceps triceps klatka barki) jakieś ćwiczenia żeby zrzucić trochę kg z brzucha i teraz moje pytanie czy ktoś może podrzucić ćwiczenia żeby przyśpieszyć to spalanie kilogramów? i żebym mógł je jakoś połączyć z tymi podstawowymi ćwiczeniami z siłowni? Może ktoś z Was już tak ćwiczył i chciałby się podzielić:)
1
@Dziubusiek25 Najlepszym ćwiczeniem będzie dieta
1
@Dziubusiek25 Jeśli chodzi Ci głównie o spalenie tłuszczu, mniej na wzmocnieniu i wyrobieniu mięśni brzucha, to polecam trening interwały + cardio. U mężczyzn na brzuchu najczęściej odkłada się "trudny tłuszcz", którego typowymi ćwiczeniami się nie pozbędziesz.
Więc tak na Twoim miejscu rozpocząłbym od 5 do 10 minut rozgrzewki. Następnie 5 minut krótkich interwałów, najlepiej na maszynie, ma której nie ćwiczysz na codzień, żeby zwiększyć produkcję katecholamin, które pomogą Ci zniszczyć te "trudne komórki tłuszczowe.
Następnie 5 minut kompletnego odpoczynku, ponieważ dopiero po 5 minutach te kwasy tłuszczowe zostają uwolnione do krwi. Dopiero po tym będzie miało sens wykonanie powolnego cardio, tak od 20 do 40 minut, na poziomie 60-65% tętna maksymalnego. Dzięki temu spalasz tłuszcz, który udało się wyrzucić do krwi. Po cardio 5-10 minut długich interwałów, które zapewnią Ci jak najdłuższe spalanie potreningowe. Na koniec 3-5 minut powolnego cardio by ochłonąć.
Zaraz po tym treningu polecam coś zjeść, nie ma żadnych przeciwwskazań do tego ;)
No i najważniejsze, taki trening można wykonywać maksymalnie 2 razy w tygodniu, ponieważ jest on bardzo ciężki, zresztą jak wykonasz to odczujesz, wiem co mówię :D Dzięki niemu prędzej spalasz tkankę tłuszczową niż podczas treningu nóg, więc czasem możesz zamienić nogi na właśnie ten trening, bo da Ci większy wycisk, a z tego co mówisz, właśnie na spaleniu tkanki tłuszczowej zależy Ci najbardziej.