- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
0
Real nie zdaje sobie chyba sprawy z tego jaką perłę mają w Castilli. Ten Mariano za każdym razem gdy gra w 1 składzie pokazuje się że znakomitej strony, kocur dobry. Obecnie pan " Coco " oraz Morata nie błyszczą na boisku, no chyba że w gabinetach lekarskich. Ten Mariano może być drugim Raulem jeśli dadzą mu szansę.
5
@FC1899Barca dużo juz takich kotów sie przewinęło w obu klubach i często nic z nich nie bylo
0
@FC1899Barca Real ma same perełki: Asensio, Odegaard, Llorente, Mariano, Vallejo, Mayoral
0
@Croocers Odegaard ten najbardziej przereklamowny młodzieniec ? xd
0
@Gomess przereklamowany i z charakterkiem, ale talent ma, dzisiaj też dobry mecz
0
@Croocers W sumie ja już o nim zapomniałem, było o nim głośno przez miesiąc, ale tak ucichło nagle.. Ogólnie go obserwujesz czy dzisiaj tylko?
0
@Gosciuu Nie, nie obserwuję, ale jest to gracz który może i nie jest wart tej ceny i szumu, ale talent ma i wyróżnia się