- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1589 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1589 Culés
0
Wizytowka Koeamana byly rzuty wolne , wizytowka Realu i Raamosa sa niestety gole w koncowce. Kazdy o tym wie, rola trena i zawodnikow jest ten element wyeliminowac. Latwiej mowic niz zrobic.
Ogolnie bylismy odrobine lepsi.. i zwyciestwo sie nalezalo. SZkoda zmarnowanych setek, ale niestety to nie ostatnie zamrnowane setki. Taki futbol.
Real moze i mial rzut karny, ale czy to znaczy, ze by go wykorzystal?
Pierwsza polowo bez historii, ale ogolnie mecz dla nas na plus, widac jak potrzeba nam Iniesty lub zawodnika jego pokroju z przegladem pola.. No to prostopadle podanie do Messiego.. .miodzio. Bussi nareszcie sie obudzil, Alba super. NEymar moze i tracil.. za duzo, jednak on ryzykuje. .a trzeba ryzykowac.. kto nie ryzkyuje ten nie je..... Martwi mnie Andre Gomes- -czy oby to zawodnik na Barcy poziomie.. dajmy mu czas , ale nie za dlugo :D U nas juz wieksi zawodnicy sie spalali.
W koncu Barce dalo sie ogladac. Real momentami pogubiony, ale jednak to Real - druzyna, ktorej nigdy nie lubilem, ale ktora moze wygrac wszedzie i z kazdym. Ostatnio nie zasluzlismy na remis a jednak go dostalismy. Futbol potrafi byc hcolernie niesprawiedliwy...
Sezon trwa dalej, emocje kipia,
Visca el BArca!
0
@jaikuba Andre zagrał dobrze, po prostu jesteś cię do niego uprzedzeni :/
1
@Barcelon10 Dobrze ? Dobrze to zagral Iniesta i Busi reszta pomocy to dno
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@acab123 Co ci się nie podobało w grze Gomes'a
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcelon10 Moze masz racje, jednak jestesmy rozpieszczeni jesli chodzi o pomoc i to "dobrze" w ramach Barcy to czesto TYLKO dobrze..
Edytuj Usuń