- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1432 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1432 Culés
0
Leczył ktoś z was trądzik izotekiem? Jeśli tak, jakie skutki uboczne u was wystąpiły i czy pozbyliście się problemu całkowicie?
1
@damianex10 Ja mialem tradzik na ramionach i plecach, wyleczylem go calkowicie, jedynie zostaly jakis slady takie mini blizny, co do skutkow ubocznych to przez 7dni ból pleców a pozniej rowniez z niczego ból kolana masakra to bylo z niczego nagle nie moglem wyprostowac nogi
0
@BooKeeR Ile trwała kuracja i po jakim czasie od jej zakończenia wszystkie te bóle minęły?
0
@damianex10 A znasz może inne metody na ten problem?
0
@kuba1308VeB Wiesz co, ja osobiście używam maści cynkowej i żelu do twarzy Effaclar, ale na niewiele się to zdaje. Nie mam jakiegoś strasznego trądziku, mimo to niekiedy czuję się z nim niekomfortowo, dodatkowo moja skóra ma tendencję do powstawania blizn. Wiadomo, ważna jest też dieta, ale nie mam póki co jakiejś ściśle ustalonej.
0
@damianex10 10 grudnia dostałem Izotek + Dalacin C. Izotek na miesiąc po 2 tabletki dziennie (20mg) i Dalacin C co 8 godzin przez 10 dni. Jak na razie żadnych skutków ubocznych a cera jest gładka jak pupcia niemowlęcia, jakby ręką odjął wszystkie syfy, mam nadzieje, że tak zostanie.
0
@kuz A stosujesz jakąś dietę?
0
@damianex10 8 miesięcy. Na szczęście bez większych skutków ubocznych. Tylko w zimie usta pierzchly na mrozie szybko. Duża zmiana in plus. Nie ma się czego bac. Tylko pilnować wyników krwi i ograniczyć alkohol do minimum.
0
@damianex10 Kuracja 6miesiecy,w wrzesniu zakonczylem kuracje, bóle mialem po jakims drugim miesiacu stosowania tabletek ( ból plecow trwal 7dni ) a w wakacje to mi to kolano cos j***oo i bolalo miesiac, potem ogolnie przestalem cwiczyc na silowni i prawie w ogole nie bylem na sloncu i juz nic sie nie stalo, podejrzewam ze moglem to miec przez te cwiczenia i slonce bo musisz unikac promieniowania
0
@damianex10 Dieta antycholesterolowa, bo lek podwyższa ten czynnik, oraz mało witaminy A bo też jest jej dużo w Izoteku.