- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
0
Pepe z urazem łydki. Portugalczyk dołączy do kontuzjowanych: Ramosa, Lucasa, Kovacicia i Bale'a. Sytuacja w Madrycie coraz gorsza.
Oby ta seria z Sevillą zakończyła się dla nich sromotną klęską.
9
@hen0x Każdy tą Sevillę coraz bardziej kreuje na faworyta 3 starć z Realem (i paradoksalnie słusznie...), a ja chyba należę do niewielu osób, które twierdzą że Real jakimś cudem sobie poradzi.
Będzie podobna sytuacja jak z Atletico w finale LM. Niby Atleti takie mocne, a przyszła jakimś cudem obniżka formy dla Simeone i Jego piłkarzy... mam wrażenie że podobnie będzie z Sevillą, mimo że to aż 3 mecze.
Real będzie się męczył, ale jak to Real - strzeli jakieś bramki po główkach w 90+, pewnie coś ze spalonego, Sevilla będzie nieskuteczna i się skończy tak jak zwykle :D
#pewneinfo
PS. Jutro podam nr totolotka.
1
@macio_944 Ramos nie gra w pierwszym meczu więc będą musieli strzelić przed 90 :P
ps. wyślij totka na priv.
1
@macio_944 W końcu muszą paść, bo to jest po prostu nieprawdopodobne. Już w meczu u Superpuchar Europy piekielnie się z tą Sevillą męczyli, a był to przecież (dopiero) oficjalny debiut Sampaoliego. Real, co prawda, grał wtedy w dość rezerwowym zestawieniu, ale teraz też mają sporo absencji. Zbyt wiele razy musieli ratować w tym sezonie wynik w końcówce. To się w końcu musi zwyczajnie zemścić.
Sevilla gra ofensywnie i odważnie, a podopieczni Zidane'a tytanami gry obronnej nie są. Zwłaszcza bez Ramosa i Pepe. Z przodu mnóstwo tracą bez Bale'a, a teraz będą musieli też sobie radzić bez "złotego rezerwowego" (Lucasa). Isco nie przekonuje (jeden dobry mecz z Atletico to za mało), a Asensio praktycznie nie grywa. Cristiano i Benzema bez Bale'a wyglądają niezbyt ciekawie. Cała (ich) nadzieja w środku pola (Kroos i Modrić), ale trzeba pamiętać, że Sampaoli też ma w swoim zespole dobrych (pracowitych, walecznych) pomocników.
2
@hen0x Obyś miał racje, bo już szykuję kasę na postawienie obrony LM Realu u buka po tym co się dzieje...