- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1665 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1665 Culés
0
Capello:
"Pep mówiąc ze zamierza niedługo zakończyć karierę, będzie chciał zostać prezydentem Barcelony"
Myślę ze coś w tym jest, jeśli nie prezydentem to napewno wróci do nas w jakiejś roli. Trenerka pewnie go juz trochę męczy a wrócić do domu pewnie będzie chciał.
21
@D10SLEO W "Herr Pep" w sumie autor odgadnął moim zdaniem zamiary Guardioli. On zaliczy topowe ligi, myślę że jeszcze podejmie pracę w Włoszech, potem może reprezentację i koniec jego kariery trenerskiej, potem pewnie będzie się starał o stołek prezydenta klubu.Swoją drogą gdyby mu się udało to chyba byłaby sytuacja bez precedensu-Facet w klubie był podawaczem piłek, zaliczył wszystkie szczeble młodzieżowe( z opaską kapitana), był ważną postacią pierwszej drużyny, był jej kapitanem, został trenerem Barcy B z którą awansował a następnie został najbardziej utytułowanym trenerem w historii klubu,a za parę lat miałby zostać prezydentem. Człowiek z Barcą bardzo związany, gdyby faktycznie został prezydentem i byłaby to udana przygoda to myślę że moglibyśmy mówić wprost-Najważniejsza postać w historii klubu, bo obecnie mimo wszystko według mnie ustępuje Cryuffowi oraz (ale tutaj oczywiście niezwykle ciężka kwestia) Gamperowi.
2
@Rysiu Dołozylbym do tego grona Messiego. Bo jednak gdyby nie on to nie byłoby tej wielkiej Barcy. Wiem że to tylko piłkarz ale za to jaki.. Jest dla Barcy kimś kim dla Realu był kiedyś Di Stefano. Bo tak samo bez niego nie byłoby tego Realu - 5krotnego zwycięzcy pucharu Europy z rzędu.
1
@Rysiu R10 tez był fenomenem, dzięki niemu w ciągu jednego sezonu na świecie pojawiło się 10x więcej kibiców Barcy...
0
@TheNekro94 Jeśli wspominasz Messiego to można też mówić o Luisie Suarezie, Kubali Czy Ronaldinho. Każdy miał swoją epokę w której na swój sposób podnosił cały klub i powodował takie BOOM! Guardiola osiągnąłby to na każdym szczeblu tak jak Cryuff i Gamper, ostatni był założycielem, pierwszy wizjonerem a Guardiola może być człowiekiem, który wygrał i osiągnął wszystko, co możliwe. :) Duuużo tu gdybania.
0
@kuz Wiem o tym ale Messi jednak przebił ich wszystkich. A głównie Kubale który przed Messim chyba był najlepszym kopaczem w historii naszej drużyny - i nie chodzi mi o same umiejetnosci ale o to co wniósł do drużyny oraz ile z nią wygrał. Bo Cruyff jako piłkarz miał z Barca 1 dobry sezon. On więcej wniósł jako trener.